Bel çevresinde ki yağ sorunu help me :(?

boyuma göre kilom çok normal ancak bel çevresinde yağ çok bu yağları tamamen nasıl yokedebilirim eritebilirim ciddi anlamda yardım eden birisi olursa gerçekten büyük bir sevap işler duacısı olurum teşekkür ederim..

Güncellemeler:
yardımcı olabilcek insan evladı yok mu :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• göbek falansa mekik çoooooook işe yarıyor.bide sadece bel çevresi için egzersizler var rutin olarak yap.internetten bak işte.ya da bir spor salonuna git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öncelikle yağlarından şikayetçi olduğun için (her ne kadar sadece bel çevrendekilerden bahsetmiş olsan bile) bir süre yağlı gıdalardan uzak dur ve youtube'da Fitnessblender diye bir kanal var. o kanalı bul, "10 minute abs workout" diye bir video var. özellikle karın bölgesini çalıştırmak için hazırlanmış bir video. oradaki hareketleri uygula ama dayanabileceğin kadar sürdürmelisin. yani bir hareketi 10 kez yaptın ama hiç yorulmadın veya yanma olmadı, 15 kere yap.
    tabi ki de çok üsteleme liflerin zarar görebilir ama dediğim gibi yapabildiğin kadar yap. araların çok fazla olmasın 1-2 dakikayı geçmesin. ve bu çalışmaları bir süre uygulaman lazım. öyle haftada bir gün yapmakla bunu başaramazsın. bence 1 ay boyunca her gün 30 dakikanı buna ayırmalısın. ve kesinlikle protein ağırlıklı beslenmelisin.(sadece protein ye demiyorum, sakın öyle bir şey yapma-herşeyin fazlası zarar-)

0|0
    0|0
    • o dediğin programı yaptım sadece baklavalar azcık göründü yağlar erimedi dostum..

• karın kası görünüyor diyorsam sadece bana azıcık :(

• bak şunu demeliyim ki hazır azıcık görünüyorsa üstüne gitmelisin. hemen olabilecek bir şey değil bu zamanla o yağlarında gider ama sen çalışmaya devam etmelisin. yalnız, programını ağırlaştır.

• Klasik. bel cevresindeki o yagciklar ancak mekikle gider :)

0|0
    0|0
  • karatay diyeti ile ilgilenmenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • kilo vermek değil amacım bel çevresindekini yağları eritmek istiyorum !

• karatay yaşam tarzı ile ilgilenin diyeyim o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• yağ oranını düşürmen lazım erkekte en son bel ve göbek gider kızlarda basen bölgeleri yemene dikkat et ara öğünler ye bilindik şeyler işte gazlı içeçeklerden uzak dur hatta içecek içme ben su içiyorum meyve suyunda felan glukoz şurubu var. hamur işi yemeklerden kaçın dışarda yememeye özen göster birde spor yapsan iyi olur spor salonunu tercih ederim orda yardımcı olurlar. bel ve göbek kolay gitmez diyim senin hırsına bağlı.

0|0
    0|0
  • yağ oranın düşür kardiyo yap mekik çek ve diğer karın hareketlerini yap diz çekme gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...