4-5 kilo vermem gerek bir ayda, hangi sporu yapmaliyim sizce hem eglenceli olsun istiyorum birazda?

Arkadaslar boyum kisa biraz 4-5 kilo vermem lazim aburcuburu birakinca bile vriyorum kolay bir sekilde bu kiloyu ama yine aliyorum sonra o yuzden spora gitmeyi dusunuyorum sizce neye gideyim hangisi daha eglenceli olur eziyet cekmek istemiyorum birazda.belim kalinlasiyo hemen sinir oluyorum yardimci olun lutfen

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kas kütleniz artınca bazal metabolizmanız hızlanacağı için hem daha fazla yağ yakar, hem de daha sonra verdiğiniz kiloları geri alma sorununuz olmaz. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu konunun uzmanı benim :) linkteki resme bakarsanız söylediğim sözün hakkını verdiğimi görürsünüz.www.directupload.net/file/d/3633/a3jq3g4n_jpg.htm

1|0
    0|1
  • migrosta alman bitki çayı var ondan al bide yeşil çay al 2sindende her gün iç bisiklete bin, yüz. Ben bu şekil çok basit kilo vermiştim farkına bile vamadım.

1|0
    0|0
  • seni bol bol terletecek bir spor dalını seç. sadece ter atarak kilolardan kurtulabilirsin

bir body salonuna yazılabilirsin mesela

1|0
    0|1
  • Spor salonuna gitmene gerek yok amacın zayıflamaksa. İstikrarlı bir şekilde ip atla açma germe yap koşu, yürüyüş, bisiklet yap tamam. Eğlenceli olur mu bilmiyorum ama

1|0
    0|1
  • Zumbayi denemelisin

1|0
    0|0
  • cok basıt. yedıgıne dıkkat et gunde 30 dakıka ıp atla. ayda 4 degıl 10 kılo verırsın

1|0
    0|1
  • salona falan hiç gerek yok hergün aynı saatlerde düzenli beslenme biraz yürüyüş ve egzersiz bence aradıkların bunlar

1|0
    0|1
  • fitness salonuna git. eğlenceli. oynayıp zıplıyosun sadece :)

1|0
    0|1
  • imkanın var ise yüzmek en güzeli bence

1|0
    0|1
  • En iyisi ip atla hem eğlenceli de olur senin için

0|0
    1|1
  • ilişkiye girmelisin her gün sabah akşam, beni deneme tahtası olarak kullanabilirsin

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• öncelikle şunu demeliyim ki sağlıklı olman daha önemli. eğer yağlı bir vücudun varsa bir süre yağlı gıdalardan uzak durmalı ve spor yapmalısın.
    mesela ben bir süre boyunca yağlı gıdalardan uzak durdum, sürekli protein ağırlıklı beslendim ve spor yaptım (internette egzersiz videoları bulabilirsin, ben salona falan gitmedim). günlük yaptığım sporu sürekli artırarak ilerledim. yani örnek veriyorum bir gün 50 mekik çekiyorsam diğer gün 55 mekik çekiyordum.
    ama benim istediğim kilo vermek olmadığı için, normal beslenmeme nazaran daha çok yemeye başladım kilomu korumak için.(istediğim kilomu koruyarak sıkılaşmaktı)
    toparlayacak olursak bence kilo verme ama spor yap. çünkü yağın kapladığı yer kaslardan daha fazladır, ama kaslar daha ağırdır.

Youtube'da FitnessBlender diye bir kanal var.(link veremiyorum ne yazık ki) bu kanal benim işime çok yaramıştı. umarım sana da yardımcı olur :)

1|0
    0|0
  • zumba hobadeyhobadey

1|0
    0|0
Yükleniyor...