Annemin Anneler Gününü kutlayamadım. Şimdi kutlasam olur mu?

Merhaba ben 18 yaşında bi öğrenciyim. Param olmadığından hediye alamadım ve bu utançtan dolayı annemin yüzüne bakamadım :( lütfen yardım edin anneler gününü şimdi kutlasam olur mu?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Düşündüğün şeye bak , anneler illa hediye beklemez .Onun için en büyük hediye en anlamlı olan senin ona olan sevgin saygın ve canının sağ olması .Zaman kaybetmeden ara anneni ve kutla hediye alamadım o yüzden arayamadım annem de , gör bak sana neler diyecek ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tabi ki de olur :) cok daha cok sevinir hem de emin ol:) hic kötü düsünme gec kalmıs falan değilsin cok sevniir ben eminim :)

0|0
    0|0
  • Bence hediye alma şansın varsa git ve kutlua. eğer yoksa burda yazdığın gibi onada bunları söyle ve yanağına bir öpücük kondur.. Yap ama bunu. İçine oturmuştur kadının.

0|0
    0|0
  • Bence annen hediye almamana uzulmezdi ama anneler gununu kutlamamana uzulmustur. Kutla simdi birsey olmaz ne olacak :)

0|0
    0|0
  • kutla hemen elbette sebebini de acikla...gerek yok hediyeye falan bir daha da boyle birsey yuzunden atlama bu gunu..

0|0
    0|0
  • Annenin sevgisi senin ona maddi şeyler almanla orantılı değil.Ona bunu anlatarak anneler gününü kutla emin ol çok mutlu olucaktır.

0|0
    0|0
  • Anneler birşey almanı beklemez ki. Sevgini bir şekilde belli et ona.

0|0
    0|0
  • utanç mı bız aılecek hedıye almıyoruz. alınca babam tavır yapıyo babalar gününde niye almıyosunuz diye çözümü hiç almamakta bulduk yanı :D

0|0
    0|0
  • Ben de bir şey almadım alamadım.Çiçek kopardım bahçeden verdim

0|0
    0|0
  • hadiye öenmli değil ki git kucakla öp olay bitti ozaman dünyalar onun olur be çocuğum bilmiyomusun.

0|0
    0|0
  • Öpsen bile yeter.

0|0
    0|0
  • git öp en büyük hediyedir ona

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ya birader sen başkalarının uydurdugu saçma sapan adetlerden dolayı kendini niye kötü hissediyosun. anneler günü diye saçma bişey olabilir mi. o gün anneler günü ise diğer günler ne günü. anam lan o benim bana hergün analar günü. benim annem hayatta o gün hediye beklemez benden :) başka zamanlar alıyorum bol bol

0|0
    0|0
  • Bende kutlamadım gidip kutlu olsun falan demedim ne olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...