Sevgiliniz annenizin anneler gününü kutlamazsa..?

İçeriği okuyup öyle cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler :)

İlişkimizin başlarında annem sevgilimi istemedi, sorunlar çıkardı. Şimdi pek bir şey demese de onaylamadığı söylenebilir.

Sevgilim bana ailene karşı bir ön yargısının oluştuğunu, artık aileme karşı sıcak olmadığını söylemişti. Konu açıldığında da hep belirtir.

Ve geçen anneler gününde ben onun annesinin anneler gününü kutlamama rağmen, o benim annemin anneler gününü kutlamadı. Hani anneme karşı demese de bana söyleyebilirdi diye düşünüyorum. Benimle ciddi düşündüğünü biliyorum fakat yaptığı davranış sizce yanlış değil mi ? Her ne yaparsa yapsın o anne değil mi ? Kutlaması gerekmez miydi ?

Arkadaşlar acaba annemin çıkardığı sorunlar yüzünden kutlamamış olabilir mi ?

Sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Güncellemeler:
arkadaşlar ayrıca henüz yüzyüze tanışmadılar

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Kutlaması lazım ama bir kere sogukluk girdimi o devam eder,biraz inatçı bir karektere sahip,senlede aynı şeylerden inatlaşabilir,sonrasını düşünemiyorum,

1|0
    0|0
    • kendini haklı gördüğü konularda genelde taviz vermez ve inatlaşır.

Belki yüzyüze gelince düzelir, bilemiyorum

• huylu huyundan vazgeçmez,inatçı ve kincidir,inat varsa kinde vardır,biraz sinirli ve agresif bir yapıdadır,illki onun dediği olacaktır,bencillik,

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevgilin annene karşı biraz cephe almış gibi görünüyor..

1|0
    0|0
  • kutlaması gerekirdi...

1|0
    0|0
  • standar kro erkek modeli. sorun sende güzelim. annen istemediyse vardır bi bildiği ama sen o kromsu canlıyla takılıcam diyorsun keyfin bilir. bugün anneni takmaz evlenince seni takmaz. bu işler böyledir.

1|0
    0|0
    • Kro değil aslında, duygusal biri ama bu yaptığı hareketle gözümden düştü

• annen neden istemiyor söylesene! anneni neden dinlemezsinizki. ama varya kızkardeşimin kocası annemi takmayacak he. yararım o enişteyi. anneler bi tanedir. ama sevgili denen bozuntular binler tanedir. seçimini iyi yap.

• tamam sakin ol ne kızıyorsun. Annem birtane zaten onun istemeyeceği bir evlilik yapmam orta yolu bulmaya çalışıyorum.

Annemin istememesinin sebebi de önryargı.

• ayıp etmiş senin annen onun da annesi değilmi?sonuçta evlenince bir aile olmayacakmısınız?

1|0
    0|0
    • Bu durum kafamı karıştırdı. Ve acayip sinir oldum.

• sinir olman gayet normal ama mallık geçicidir bakarsın düzelir

• Umarım -,-

• beni istemeyen onaylamıyan birini ben hiç istemem bende olsam aynısını yapardım.

1|0
    0|0
    • Okurken güldüm :D

Ama o sonucta anne :S evlenince de mi öyle olacak yani ?

• teşekkürler :)

• sewgilini taktir ettim

0|0
    0|0
  • sewgilini taktir ettim en doğrusunu yapmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bnce cok büyük nayıp etms..

1|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum

• ben de şu an ona soğuk davranıyorum.

ve benim annemi önemsemezse, ben onun annesini önemseyemem.

• ozaman evlenınce işiniz cok zor..

• Daha yüzyüze tanışmamışlar , fol yok yumurta yok neden kutlasın .Niyeti ciddi olan adam tanışmak ister , sonrasında eve gelir öper elini ve kutlamasını yapar ..

0|0
    0|0
    • sen içeriği tam anlamadın galiba.

neyse tşekkürler.

• böyle bişeyi kutlamaması çok yalnış, hani tanışmıyo olsalar bile senin sevgilin olduğunu biliyo kimle beraber olduğunuda sonuçta kısa bi meesaj bile atması gerekti ama olan olmuş yani değer verip önemseseydi böyle bişeyi yapmazdı.

1|0
    0|0
    • yani.. anneme mesaj atmasa bile bana diyebilirdi. üzüldüm bu duruma.

• haklı... hiç görüşmemişlerse zaten kutlamamasında bi abeslik yok. ben olsam bende kutlamazdım

1|0
    0|0
    • hımm peki teşekkür ederim :)

• Ayıp etmiş. Sor bakalım ona neden böyle yaptığını ve ayıp ettiğini söyle ona ..

1|0
    0|0
    • mesajla sormak istemiyorum yüzyüze ya da aradığında söylemek istiyorum

• siz baştan dümeni kırmışsınız zor bu işler

1|0
    0|0
  • Benim sevgilim benimkini kutladı, müstakbel anne anneler günün kutlu olsun dedi ama anneminkini kutlamadı, aralarında hiçbi sorun olmamasına rağmen :S Takma kafana.

1|0
    0|0
    • Aynen, o da benimkini kutladı fakat ben onun annesinin anneler gününü kutlamısken yaptığı düşüncesizlik değil mi..

• Ben de onunkini kutlamıştım. Ya aslında erkekler biz kadar ayrıntıcı ve düşünceli değil, böyle şeylere çok önem vermiyorlar, ben hiç umursamamıştım sen de umursama.

• peki teşekkür ederim :)

Yükleniyor...