Beyler yarının maçları şöyle bir el atın. (İDDAA)?

1) Kansas - New York
2) ABD - Azerbaycan
3) ABC Natal - Oeste
4) Boa - Santa Cruz
6) Parana -Ponte Preta

Yarinin kayda deger maclari bu sekilde ama oran cok dusuk ve cokta iyi takimlar yok gibi aslinda. Ne diyosunuz? Tuyo verebilecek olan varmi. Bu arada dun bir arkadas A.gucu ile Alanya oynamis kim alir dedi tabiki A.gucu dedim Alanya almis kusura bakmasin ben Ankaragucunden umutluydum en azindan ilk yari 1 de dedim neyse artik..

Bu arada hayatinizda hic mi iddaa oynayan futbol seven kiz gormediniz fake fake diye vikvikvik konusuyosunuz. Insan karalamak ne kolay ya. Dunde ayni muhabbet dondu.bugun aynisi olmasin hatta tuyo verecek kiz arkadaslar varsa bir yardimci olsun. Tesekkurler simdiden herkese.. :))

Güncellemeler:
Serkan Yaman Tuyolarina Cok guveniyoruz Basiyoruz Tek Mactan Yatiyoruz. Bu Arada Onun Tuyolara Guvenmeyin

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bunlar ne bacım nerden buldun bunları kızlar bile aşmış olayı tutarsa senin maclarını takip edeyim bari

1|0
    0|0
    • Yok valla kendime guvenim yikildi benim dun bir arkadasa tuyo verdim tutmadi. Keske sisteme at deseydim.

• sezon bitince bıraktım yaa pek oynamıyodum gerci cunku cıvkı cıktı heryer şike olmus :)

• Kansas - new york 2 , ABD - Azerbaycan 1 gerisi hakkında yorumum yok. Alanya yükselişte olan bir takımdı geçen seneden beri. Ankaragücü ise zor günler geçiriyor.

1|0
    0|0
    • Ankaragucu zor gunler geciriyoda Alanyaya da yenilmez herhalde diye dusundum. Iyice batirdi bu takim zaten bizi. O soylediklerin kesinde boa - santa cruz guzel oran var pek emin degilim ama

• Orta ya da Güney amerika maçlarına yorum yapamıyorum o yüzden yapmadım. Dünya kupası yakın zaten o maçlara bakarız :)

• Ankaragücü yakti beni

0|0
    0|0
  • Banada oynamayı ogretsene ben anlamiyorum şunu bir türlü :(

1|0
    0|0
    • Valla bende gecen sene ogrendim. Basta zor geldi ama mac analizlerine baka baka ogrendim

• Ders çalışırken daha az yoruluyorum valla. Bu iddiayi da sokecem bir gun

• Bosver iddaayi ders calis iddaami kurtaracak seni. Sadece hobi amacli oynuyorum ben zevkine fazla sarmiyorum.

• tek maçtan yatacan

0|0
    0|0
  • Burdan bişey çıkmaz. Bank asya bitmeseydi zengin ederdim seni.

1|0
    0|0
    • Turk takimlarinda hep sike var benim guvenesim gelmiyo bazen.

• Oylede aktif olarak maclarini izleyebildigimiz en iyi lig turk ligi. Bankmasyadan kuponlar ne kuponlar tutturdum hele geçen sene..

• Sağlam maç yok, bence daha iyilerini bekle

1|0
    0|0
    • Aynen soyle bir baktimda guzel mac yok. Haftalardir guzel yok aslinda iste bir gecen atletico maci vardi o kadar.

• ona çok üzülmüştüm, 4-1 reale vermiştim ama uzatmlaar sayılmadığı iin para alamamıştım :/

• maç izleyen takip eden
    idda oynayan kız
    karıyada gider 2 günden :D

0|0
    1|0
    • Ya sana yorum yap diyen oldumu arkadasim? Seviyorum oynamayi napalim
      Cok konusmada tuyo vericeksen ver surda destek olalim paylasalim birbirimizle tuyolari. Laf sokmayami geldin hayirdir?

• Vay arkadas yaa. Biz tuyo istiyoruz adam kaynatmaya gelmis buraya.

• vay be erkek gibi kız dedikleri bu oluyor galiba dövecek nerdeyse :D
      şöyle duymuştum biyerde
      berabereyi işaretle genelde öyle oluyor

• Benim senin gibi bir sevgilim olmalıydı ama hayat işte :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...