Fittness hakkında yardım lütfen?

arkadaşlar 2 aydır vücut geliştirme yapıyorum.protoin tozu kullanmaya başlamayı düşünüyorum..zararı varmı..birde spor + protoin kullanımı beraberinde kemikleride geliştiriyormu?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genç ve fit diye bir site var oraya bak videolar var yararı olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk önce yağların varsa onlardan kurtul sonrasnda kullanmak istiyorsan günde en çok iki defa kullan düzenli sporla 3-6 haftaya kadar sonuç almaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • Protein icin erken. Simdi cardio ve ağırlık yeterli bol miktarda yag yakana kadar

1|0
    0|0
  • intihar etmeyi düşünüyosan protein tozu kullanabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim kullanmada hiç bir sıkıntı yok ama gidipte uyduruk ne olduğu belli olmayan protein tozlarındanda alma eğer sıkı çalışıyorsan antremandan 30 dk önce bir ölçek ve antremanda hemen sonra bir ölçek alman yeterli olur vücudun için ve kemik gelişimiyle alakası yok onun sadece yıpranan kasları bir an önce toparlar ve gelişimine destek olur

0|0
    0|0
  • senin aldıgın besinle ilgili bu eger yeteri kadar beslenmediğini dusunuyosan protein tozunu takviye olarak alabilirsin erken felan da değil sonucta bunlar gıda takviyesi kemik gelişimine bir katkısı olmaz bunu alamadagın besinlerin takviyesi olarak düşün

0|0
    0|0
  • 3.ayını doldur öyle al günde 1 tam ölçek kullan antremandan sonra kafi hiç bir zararıda olmaz zararı şöyle olur fazla kullanırsan..

0|0
    0|0
  • burdan aldıgın bilgilerle bişey yapma kardeşim git bir professyonel hocaya danış

0|0
    0|0
Yükleniyor...