Göbegim var nasıl ertebilirm?

selam arkadaşlar ya yarım edin birz göbegim var nasıl eritebilirim birz kendmden bahsediyim 20 yaşındayım 1:87 boyum kilom 100 kemklerim iri kilolu oldugum gözkmüyor uzun oldugum için 3 parmak kadr gbegim var 1 aydr kendi capımda spor yapıyorum gögüz kaslarım güzl gözüküyor pazularım falan iri yapılıyım günde 3 defa 15 kez 100 kilo halteri popom hizasına kdr kaldırıp dirseklermi bükmeye calışıyorum 30 şınav 60 mekik cekiyorum barfiks hiç cekemyorm kilom agır geliyor 150 kilo kaldırabilyorum yni yerden kesiyorum birel güreşinde zor yenen oluyor bni bileklerm güçlü ama göbegim erimyor yemekte fazla ymiyorum bazn günde bir ögün yiyorum evde ne tür çalışcam vucudm kaslı olur 100 kilo halter anlattıgım gibi çalışsam ne olur saygılarımla...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• göbek için kardiyo yapman lazım
    Günlük aldığın kaloriden daha fazlasını yakman lazım ki mevcut vucudundaki yağ depoları yanmaya başlasın. tüm vücudaki ve göbekteki yağlarda gider zamanla

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım peki onu söylrmsn ve bu şnav mekik bir işe yararmı?

• illaki her yaptığın şey kalori harcamana sebep olur.
      un tuz şeker bunları hayatından çıkar
      Yağlı abur cubur kızartma gibi şeyler yemiyeceksin
      3 litre su günlük
      bol bol tempolu yürüyüş koşma hopla zıplama ip atlama olabilir yapabildiğin kadar yapacaksın

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemek yeme spor yap. Daha önce hiç kilo dorunum olmadı hatta almak için hap kullanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• koşucan spor yapıcan

0|0
    0|0
  • kardeş göbek eritmek istiyorsan spor salonu değil bildigin dısarı cıkıp basket +top felan oynayacaksın.hertürlü hareket edeceksin.30 kilo verdim ve sıfır göbek ve sıfır sarkma.

0|0
    0|0
    • bu söyledklerimi yparsam ne olur şnav mekik ve 100 kilo halter?

• spora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Bisiklet sur.Sigamayabilirsin ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...