Erkek/kadın ter kokusu için ne düşünüyorsunuz?

Erkek/kadın ter kokusu için ne düşünüyorsunuz? yani bu sizde nasıl bi izlenim bırakıyor?

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• deodorant şart :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• iğrenç diyorum bizim iş yerinde bir tane gradiker bir bey var yakışıklı allah var..birde güzel giyiniyor gel görki yanımdan geçtiğinde bir ter kokuyor o yakuşuklılık o giyim o tarz hepsi gözüme gelmiyor insan bir parfüm sıkar nebilim bişeylar yapar kendi kokusu gitmiyormu ona acaba çok var öyle kişiler ya iğrenç midem buanıyor insalık hali tamam terlersin kokarsın ama önlemini alırsın...ama değilmi yaaaa

0|1
    0|0
  • kendi halime ve genlerime tsk ediyorum nekadar terlersem terliyim yine de kokmuyorum ama yine de parfüm stick falan kullanırım ve sık dus almalısın özellikle yaazları 3 olduğu oluyor bende

0|0
    0|0
  • bazılarının teri değil teni kokuyo çok kötü bi durum

0|0
    0|0
  • itici geliyo. bayanda da erkekte de ter kokusu hoş değil. ama konu sevdiğin olunca işler değişiyo. terine bile kurban olasın geliyo..

1|0
    0|0
    • katılmıyorum sevdiğim olsa da sevdiğimden çıkar artık devamlı ahatsız oluyorsam

• Ne düşünücem iğreniyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • ter kokusu bu.. sizce nasıl bi izlenm brakablr.güzel bi izlenm bırakırmı sizce:)

0|0
    0|0
  • yüzümde bir buruşma etkisi yapıyor :)

0|0
    0|0
  • Doğal bir şey ama itici açıkçası

0|0
    0|0
  • Hoş değil. Ama normal bir durum, terlemeyen yok.

0|0
    0|0
  • 20 yaşında fiziği düzgün yakışıklı bir erkek :))

0|0
    0|0
  • Igrenç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benim koltuk altım çoğu zaman terliyo, duştan cıkıyorum 10 dk sonra terlemiş, hani havadan haraketten dolayı değil, memnunumda yani iyi geliyo, ama hiç kokmaz onuda söliyim :)

0|0
    0|0
  • Duş bile fayda etmeyenler var. Adamın doğal hali kokulu yani. Bu adamların sevgilileri nasıl katlanıyor merak ediyorum. Ben erkek halimle bile yan yana iken bunalıyorum...

0|0
    0|0
  • IGhhhhh derim vicdansızlık bu insanlığın birbirine gizli işkencesi :S

0|0
    0|0
  • ter kokusundan bahsediyoruz değilmi

0|0
    0|0
  • erkekde kadinda temiz olmali diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben bayan terine hasta oluyorum, arkadaslarım, seevgilim filan terledimi terli kıyafeetlerini alıp kavanoza koyup hergün acıp acıp koklayasım geliyor, hattta yemeklere birer damla atasım geliyor, bitiyorum abi, ter diyince akan sular duruyor ben de. evet biraz ironik oluyor; ter sıvı madde ama deyime gore akan sular duruyor. offf oyle işde :)

(pne içiyom la ben bu neyin kafası abi bu ne laaaaa)

0|0
    0|1
Yükleniyor...