Drogba nın Yerine Sizce Hangi Oyuncu Gelecek?

Drogba gitti elde işe yaramayan Umut ve Burak kaldı sizce Gsye hangi forvet oyuncusu gelecek?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bilica gelecek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben gelecem kanks olur mu :)

0|1
    0|0
  • Drogba iyi umut ve burak kötümü oldu , galatasaray drogbayı ücretsiz aldı herife para vermiyorlardı geldi durumunu düzeltti gs , sattı gitti. Ayrıca dipnot çekeyim umut ve burak'ın zamanında trabzonspor ligi 1.bitirebilecek kapasitedeydi. Ayıktın mı? :D

0|0
    0|0
    • Burak kim Umut kim bunlar küçük takım oyuncusu bize Sneijder ve Drogba gibi isimler lazım

• Sneijder 28 yaşında geldi

• çokmuu yani çokmuuuuuuuuuuuuu 20 sinde nerdeymiş, 28ine kadar nerdeymişş?
      Anlatmak istediğim Türk futbolcularına çamur atma tatlım o ikili uzun süre birlikte oynadı ve gayet başarılıydı, duyduğuma göre yeni bir tane forvet almışsınız zaten kara bişey adını bilmiyorum.

• ibrahimovic

0|0
    0|0
  • hakan şükür :)

0|1
    0|0
  • ibrakadabra

0|1
    0|0
  • diego costa tarzında bir adam lazım

0|0
    0|0
  • adam akıllı gol atan adam alsalar iyi olcak

0|1
    0|0
  • pokemon gelcekmiş :)

0|0
    0|0
  • balotelli

0|0
    0|0
  • kimseyi alamazlar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• 35'lik ihtiyardan daha iyi burak ve umut..bu arada elealemin yabancısı oynıyacağına türk oyuncu oynasın daha iyi.. burak drogbanın hızına yetişemiyordu.. umut ve burak iyi bir ikili olacağını düşünüyorum... kimi alır sorusuna gelirsek.. mevlüt erdinç'i alacak diye söylenti var.. gelirse cimbom için çok faydalı olur :) 4. yıldızımız gelecek inş. artık seneye :D :D :)

0|1
    0|0
    • Sen kafayımı yedin kız Burak ve Umut kazmalarıyla her maç kalpten gideriz bence ikiside gönderilmeli

• bu arada sıkı bir cimbomluyum ve burak hayranıyım

• yanlış kişiye çattın

• Drogba yokken umut abi vardi canims. Sana onlari kucumseme hakkini kimse vermiyor ayrica gizlicim

0|0
    0|0
Yükleniyor...