Vucut yapmak için ne yapmalıyım?

Evde yapabileceğimiz hareket şınav, mekik tarzı bildiğiniz hareketler var mı spor salonuna git demeyin fazla zaman ve maddi imkanım yok

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yarım litre pet şişeye (2 tane) kum dolduruyorsun içne hafif su.Sonra kapağını kapat kaldır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnternette bunun için çok güzel uygulamalar var onlara bak :)

0|0
    0|0
    • internette doğru bilgileri bulmak ŞANS işidir o bilgileri veren insanları araştırın çoğunun federasyondan bir belgesi bile yok :) araştırmadan herkesin tavsiyelerine uymayınız.

• Doğrudur ama soruyu soran kişi maddi imkanım yok diyor bende ona bir öneride bulundum kendine uygun olup olmadığına kendisi karar verebilir. :)

• evet bende kimseyi zorlamıyorum dediklerimi yapması için sadece bir uyarı :) her duyduğunuza inanmayın demek istiyorum :) amacım sadece yardımcı olmak

Erkekler Ne Diyor 8

• eger spor salonuna gitmeyeceksen
    iki dambilla belki baslayabilirsin min 20 kilo ayarlanilabilen
    ama ilerisi plaka, agirlik istasyonu, vb. ek ekipmanlarda alman lazim.

0|0
    0|0
  • Bence spor salonunda bu işin ustalarıyla yapman lazım çünki herkeze ayrı bir uygulama olması gerekiyor öyle yat 50 ondan 50 bundan olmaz öyle şey

0|1
    0|0
  • bir çift dumbelle ; deltoid kaslarını, Brachialis, biceps Brachii, Triceps Brachii, Supinator, Pronator Teres ve önemli kaslardan Brachioradialis kasıını ve daha bir çok kasınıı çalıştırabilirsin... şınavla sadece hareketi doğru ve yavaş yaparsan kaslarda büyüme elde edersin tabi bir noktaya kadar ve beslenmene dikkat et basit karb. lardan tüketme. komlex karb lardan tüket ve protein oranını hesaplayarak yemeye çalış. sormak isteğin başaka şeyler var mı?

0|0
    0|0
  • Bundan basit ne var? Gir YouTube'a orda birsürü kanal var. Hepsi birbirinden muhteşem. Veya Google Play Market ya da App Store da birsürü uygulama var.

0|0
    0|0
  • sağlıklı bir vücut için http://www.pembepijama.com/category/saglik/

0|0
    0|1
  • body building demek zaman ve maddiyat demektir sürekli yemek yemelisin 7 8 öğün bu zamanın demektir 7 8 öğün yemek maliyetide maddiyattır üzgünüm ama gerçekler bunlar

0|0
    0|0
    • bunları neye dayanarak söylüyorsunuz :) ben 3-4 öğün yerim en fazla :)

• aksine doğruları göstermeye çelişiyorum yağ oranı %8 in üstünde olanlar için ve prolar için geçerlidir o 7-8 öğün yemek sonra kilo alırsınız. malesef kulaktan dolma bilgilere inanıyorsunuz vücudu kocaman adamların söylediklerini inanıyorsunuz ama siz bilmiyorsunuz o adam o vücudu nasıl yaptı başlayın bu spora 3-4 yıl içinde sende neyin ne olduğunu anlarsın

• bu arada kimse dediklerimi yapmak zorunda değil ben sizleri sadece bilgilendirmek için yazdım

• Maddi İmkanın Yoksa Doğru Düzgün Beslenemezsin.Ve Yaptıgın Herşey Boşa Gider.

0|1
    0|0
    • Maddi imkanım yok derken oraya 60-70 lira veremem yani

• Dambılın var mı

• düzenli 31 çek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...