Kızların 'Converse' çılgınlığı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Evet arkadaşlar genelde 3 veya 4 kız ayaklarını yan yana getirip coverselerini üstten çekip fotoğrafı facebooka koyuyorlar.Kızlar gerçekten bunun amacı nedir ? Ne mesaj vermeye çalışıyorsunuz ? Erkekler sizde ne düşünüyorsunuz bu fotoğraflar hakkında ?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Converse giyerim giyenleri de severim gayet güzel bir ayakkabı çeşidi ama hiç ayağımın fotoğrafını çekmek gibi bir saçmalık yapmadım. Bence aynanın karşısına geçip fotoğraf çekenleri eleştirmen daha yerinde olur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• converse mi dedi biri :) bnede cok severim giyerim aşığım.. :) ama hiç fotografını cekipte face'e koymadım sacma sapan seylerle ugrasmıyorum.. converse giymeninde ergenlikle alakası olmadgnı düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Kızların converse giymesi.. Yeni nesil işte:) Ergenler ve ergenlikten çıkamayanlar:D

0|0
    2|0
  • çokkkk severimmmm.bi kere hem çok rahat hem de çok havalı bence :)

0|0
    0|0
  • Şu anda ayağımda hatta çok rahat çünkü.Aaa iyi dedin ben de çekileyim neyim eksik:(

1|0
    0|0
  • yapmadım yapmayacağım.

0|1
    0|0
  • converse kardesligi:D ergen toplulugu:D

0|0
    0|0
  • hala eskimedimi bunlar :D

0|0
    0|0
    • Maalesef daha yeni 20 yaşındaki bir kız arkadaşımın facebook duvarında gördüm altınada 'Converse kardeşliği :)' yazmış. :D :D

• pöhh:d çok güldüm walla bana çok komik gelio yaa güldürdün beni saol

• Bunu yapan var mıymış hâla :)

0|0
    0|0
  • birimiz hepimiz,hepimiz birimiz için :)

0|0
    0|0
  • ayakların gücü adına demek o.ölümüne kankayız demek o.siz anlamazsınız :D:D

0|0
    0|0
  • ergnler :D

0|0
    0|0
  • dudaklarını buzmelerı kadar saçma bır resım turu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• converse çok rahatsız nasıl giyiyolar anlamıyorum. Bir kere aldım oda pink floydlu diye dikkatimi çekti aldım 1 kere giydim sadece :/

0|0
    0|0
  • dost başa düşman ayağa bakar savından yola çıkarak düşman çatlatmaya çalıştklarnı düşünüyorum :))

muhtemelen o düşman da ya conversesi olmayan diğer kızlar ya da hedeflerinde prada giyen erkekler vardır :p

0|0
    0|0
  • liseli vardı ya ahh o liseliiii :D

0|0
    0|0
  • Ergenlerde bir mantık arama bence ;)

0|0
    0|0
  • Bilir misin?Zevkler ve renkler tartışılmaz.Demek ki böyle hoşlarına gidiyor...

0|0
    0|0
  • ergeniyus.

0|0
    0|0
Yükleniyor...