Kısa şort modası ve sellülitler konusunda ne düsünüyorsunuz?

Bu yaz sıkça görmeye başladığımız kadınlarda kısa şort modasının her bacağa yakışmaması meselesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• tayt modasında da aynı sorun vardı. midesi bulanıyor insanın.

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 17

• herkez moda olduğu için değil yakıştığı için seçmeli kıyafetini

ayrıca selülitli bacaklar ve şort daha önce yakından selülit göremeyenler için bilgilendirici olacağından dikkatle bakıldığı zaman ay yiyecek gibi bakıyorlar denilmesin sadece canlı örnek olduğu için inceleniyor olabilir

1|0
    0|1
  • her bacaga yakışmıyor evet keşke herkes yakışanı gıyse.

Herkes güzel olsa herkes yakışıklı falan ..

Bazen ınsan sadce gıymek ıstıyor ıstıyorsa gıysın ne yapalım

Begenmiyorsak da bı kere bakar kafamızı çevırız şişko kadından da kıllı adamdan da.

Bakıp bakıp ay ne çirkin mi dıycez.

Bakmazsan görmezsin herkes sanki mukemmel olmak zorunda.

1|0
    1|0
  • bence herkes istediğini giyer yani sanane bakmassın olur biter,hoş durmuyo ama kimseyide ilgilendirmez

5|1
    2|0
  • boyum 1.60 53 kiloyum ben hep kiloluyum kısa şort giyemem der dururdum ama insanları gördükçe ben mi abartıyorum diyorum

selülit artık gözüm alıştı insanlarda da geçenlerde bacağının tamamı damar damar çıkmış bir bayan gördüm. yanımda erkek arkadaşım vardı utandım bir an. kadınlık hissimi gömesim geldi içime. güzel görünmeyi herkes ister ama bir etek daha hoş olur diyorum doğrusu.

1|0
    0|0
  • selülit bir dolaşım bozukluğu problemidir ,zayıf ya da şişman olmak farketmez tüm kadınlarda görülme olasılığı vardır zaten.bence de insan kendini neyle rahat hissediyorsa onu giymelidir birilerinin göz zevkini bozuyor diye pantalon giyip sıcaktan ölsünler mi ya ,bacak onun bacağı şort onun şortu bakmayıver olsun bitsin :)

0|0
    0|0
  • Çok selülit olan zaten capri ya da uzun şort giyiyor.

Hiç denk gelmedim o kadar kendine güveneni.

0|1
    0|0
  • Et yığını diyorum. İnsan biraz dönüp bakmalı giydiği şeylere.

0|1
    1|1
  • Bence kişi kendine yakıştırıyorsa giymeli.Hayat onun hayatı değil mi kime ne?

1|0
    0|0
  • Bir insanın kendi vücudunu tanımamsı kadar kötü bir durum olmamalı bence acıyorum sadece kendi eliyle anca bu kadar komik duruma düşebilirler

0|0
    0|0
  • yakısmayan giymesin komik oluyor ;)

0|1
    0|0
    • herkes senin gibi kesinlikle daha güzel bir ülke oluruz. herkes kendine yakışanı giyecek ya, o bakımdan:)

• olan düşünsün:D

0|0
    0|0
  • Aman ya giysinler rahatsiz olan bakmasin...sonucta havalar sicak :-D Baska türlü bunaliyor insan...

1|0
    1|0
  • Ne denir ;

Allah herkese selülitli özgüveni versin ahah :)

0|0
    0|0
  • Kısa sortu hiçbir kadına yakıştıramıyorum. Çok daha dişi mini mini etekler varken neden şort giyerler henüz anlamış değilim. Selülit konusuna hiç girmiyorum. Arkadaşıma Aysun Kayacının selülitleri varmış deyince her türlü gideri var demişti. O gün bu gün kimseye selülitli ıyk açmış demem.

0|1
    0|0
  • evet herkese yakışmıyor ne yazıkki ben onlardan değilim ama bna yakışıyor :)

0|0
    0|0
  • eskıden kıloluydum ve pek tercıh etmezdım mınılerı ama 2 senedır gıymesem olmaz şeklıdır bende

sort pek gıymesemde mınıcık etekler gıyerım oturdugumda hafıften bı kabarcık olabılıyor ama ayaktayken bı problem yok

o yuzden gıyınıyorum bembeyaz bacaklarıma bakmadan hemde..ne vardı eccük buğdayımsı birşey olsaydım

0|0
    1|0
  • ben memnunum, çevremde bu kadar çok portakal kabuğu görünce sandığım kadar kötü durumda olmadığımı fark edip rahatlıyorum!

çok kadın fikirliyim bugün, evet...

5|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Selulit bir ayip degildir. Saclarin dokulmesi ya da beyazlamasinin da ayip olmadigi gibi. O durumda herkes sapka takip cikmak zorunda kalirdi disari. Insanlar ellerinde olmayan sebeplerden oturu kilo alabilir ya da selulit olabilir. Seluliti olan insan sort ya da kisa etek giyemez demek bencillikten baska birsey degildir.

Ayrica sokakta sort giymis insanlarin bacaklari bizim gozlerimize bayram ettirmekle yukumlu degillerdir. Dolayisiyla selulitli bacaklarin "goz zevkimizi bozmasi" diye bir durum da soz konusu olamaz.

2|0
    0|1
  • daha çok vodka, sek ve shot olarak ^^ (rus ata sözüne istinaden)

haklısın ki bazı kadınlar kendilerine yakışmasa da giyiyorlar.. onlardaki bacağa değil, özgüvene tav olmalısın böyle kişilerde. Çünkü anca kocaman bir özgüven veya tozlu bir ayna ile giymiş olabilir o şortu.

0|1
    0|0
  • surada giysinler diyenlere takildim ben... yahu o zaman erkekler de killi bagirlari ve gobekleri ile yari ciplak gezerken laf etmesinler iyy miyy diyerek. insan kendisine saygisindan biraz dikkat etmeli

2|1
    0|0
  • bence portakalları saklayacaklarına tembellik yapmayıp spor yapsalar yüzmeye gitseler de o portakal görünümü bir italyan elması gibi pürüssüz yapsalar daha iyi olmaz mı? Tabiki onlar da isterler pürüssüz bacaklara sahip olmayı ama işştteee klasik tembel Türkiye mantığıyla devam herkes. Herkes spor salonlarına, iş miş ev işi bahane her gün 1 saat bile ayırsanız yeter.

0|1
    0|0
  • Kimse manken gibi bir vücuda sahip olamaz ama ne bilim insan yakısanı giymeli bence bazen gercekten cok iğrenc oluor moda ve modern olmak için caba sarfediolar ama olmuooo olmuooo...suan şirkette var bitane salak diorum ben ona sarı bir sort iki bacam kadar tek bacagı var böğğğ

0|0
    0|1
  • selulit varsa giymesinler giymesinler! goz zevki denen sey var yahu

0|1
    0|0
  • Biçok kişi kendi kriterlerine göre diğerlerini eleştirip laf söylüyor. Bırakın herkes kendi kriterlerine göre yaşasın. Senin yanlış bildiğin bence doğrudur. Herkes aynı trendi takip etmek zorunda değil.

1|0
    0|0
  • Maşallah yakışmıyor diyen yok.) Bence de herkes giymemeli ...

0|0
    0|0
  • Bundan önce de patlayacak gibi duran capri giyen hanımlar vardı; hiçbirini takdir etmiyorum. İnsan, kendine yakışanı giymeli, sadece moda olanı değil.

0|0
    0|0
  • Bi kadını en çekici, en seksi gösteren kıyafet dar kısa kot şort özellikle ipleri açık olanlar şu dikiş yerlerinde ki. Anlatamadım ama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...