Body yapmak istiyorum. Vücut geliştirmeye nasıl başlayabilirim?

bodye başlamak istiyorum ancak spor salonuna gitmeyeceğim. madden sıkıntı var şu ara. ama bir yerden başlamak istiyorum. dambıl sıksık ve yurt içindeki spor aletleri mevcut. ancak nasıl ve nereden başlamalı bu konuda nereden başlamalıyım ne yapmalıyım. yazı makale resim site öneri bekliyorum.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Buyur link yalnız erkeklerin boyları 21 yaşına kadar uzar ve agırlık çalışması kemık boyunu kısaltır istersen bunuda göz ardı etme.

0|1
    0|0
    • boy 185 ne kadar kıslaacağım ki daha

• Tamam . Ben genel olarak yazdım hani başka arkadaşalara da bilgi olsun diye..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• doğruyA DOĞRU BU İŞ ÖLE OLMAZ ARKADASM

0|0
    0|0
  • öncelikle karbonhidrat ve protein ağırlıklı yemekler yemeye başla daha sonra git 5 kiloluk dumbell al ve uzman.net sitesinden(emin değilim) buradan basit hareketler yap veya herhangi bir spor salonuna giden arkadaşından rica et hocası sana program yazsın evde dumbell la yapabileceğin hareketleri yazsın sende onları evde uygula.

0|0
    0|0
  • yapabileceğin şeyler belli, önce yedıklerıne dıkkat edeceksın yok 3 saat çalışsan bıle olmaz..

ıkıncısı program belırle kendıne mekık barfıx şınav yan kasları calıstırmak ıcın bunun dısında yuruyüş yapabılırsın tempolu.. ev dısında tabı...

bunun dısında baska bısı olmaz ztn..

0|0
    0|0
    • dediğin şeyleri programa dökmek şunları yemek şunları şu kadar yapmak tarzı şeyler bekliyorum.

• proteın ağırlıklı besleneceksın.. tavuk mesela yoğurt salata turu besleneceksın...

once neyı ne kadar yapabılırım de kendıne mesela şınav; 20 tane cek gunde sonra 20 basıt gelmeye başlarsa 40 50 arttır..

mekık 100 tane bunu dırek 100 olarak yapma 25 cek dınlen 25 cek dınlen..

barfıx tabı cubuk olmalı kapı arasına veya herhangı bı yere asabılırısn varsa.. çok zor oldugu ıcın cekebıldıgın kadar cek.. ztn ılk baslarda ham kasların cok basaramaz 2 felan yaparsın alısınca

• body forumda takıl ama kendin için en uygun olan programı zaman içinde kendin bulabilirsin herkesin vücüt yapısı farklı çünkü

0|0
    0|0
  • Body sporunda en önemli esas , program ve beslenmedir.Deneyimli birinden elindeki aletler doğrultusunda program isteyerek başlayabilirsin.Spora dört elle sarılman temennisiyle..

0|0
    0|0
  • link işine yarar inşallah

0|0
    0|0
  • madden sıkıntı diyorsan sunu soyliim. belediyenin spor salonlarını denedin mi? 2 aylık 15 tl, sana uyan gün ve saatlere bak, elbet bos bir tanesi sana da uygundur. evde yapmak, hele ki daha yeni baslayan için kalıcı sakatlıklar riski getirir. bilincsiz yapılan spor spor değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...