Ben bir kız olarak eşim olacak kişinin kız çocuğumuzun ismini koymasını istemem siz nasıl düşünüyorsunuz?

Yada siz bir erkek olarak eşinizin oğlan çocuğunuzun ışmını koymasını istermisiniz? Ben istemem çünkü nerden bilicem belkide eşim unutmak istemediği birinin yada bana demeyip ama hala duygular beslediği kişinin ismini koymak istemiyeceğini?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• O çocuk iki kişinin çocuğu kız-oğlan diye ayrılmaz, ben ne kadar anneysem o da o kadar baba, paranoyaklık yapmaya gerek yok, unutmak istemediği biri varsa ne işi var benim yanımda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ortaya fikirler atılır hangisinde ortak karar kılınırsa o olmalı bana göre

ya da bırakın çocuk büyüyünce kendi koysun ismini :)

0|0
    0|0
  • Çocuk sadece senin mi?

0|0
    0|0
    • Tabikide deyil oda erkek cocugumuz olursa onun ismini secer olay tatliya baglanir

• sorduğum soruya bakıyorum bi de sana mantık sınırlarını aştığının fartkındayım

0|0
    0|0
    • Biraz paranoyak biriyim belki ama her olasiligi düsünürüm bana derseki ben annemin ismini koymak istiyorum o zaman olay deyisir mesela :D

• cilalı taş devrinde mi yaşıyoruz ?

1|0
    0|0
  • erkeğe çocuğa kadın kız çocuğa erkek isim koymalı

1|0
    0|0
  • çok paranoyak gördüm seni ama güzel düşünmüşsün aferin sana:)

0|0
    0|0
  • sevgılım mutlu olucaksa o koysun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Düşüncen garip ama ortaklaşa karar vermek daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Kız olsun erkek olsun ben koymak isterim. biraz bencillik mi var bende bilmiyorum ama yine de ben beğendiğim isimleri listeye sokarım o da beğendiğini söyler benim seçtiklerimin içinde anca böyle olabilir onunda gönlü olsun. :D

0|0
    0|0
  • kız olursa benim ismim, erkek olursa benim istediğim isim olsun :D

küçük dondurmacıklar gelin ananıza bakim :)

0|0
    0|0
  • doğurdugum an cocuk benımdır valla kaparım havada.ama eşim olacak adam okadar karaktersız olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • ben izin vermezdim nerden bileyim belki eski sevdiğinin adını koydu ?

0|0
    0|0
  • Ortak alınsın isterim ben bu karar.

0|0
    0|0
  • ne alaka yaa tabıkı onunda fıkrı olucak ortak bı karar verıceksınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...