Arkadaşlar size sormam gereken önemli birşey var..?

Arkadaşlar sizden tek isteğim var spor yapan bür ülke için bisiklet kulübü kuralım..kulübün adı kızlar soruyor bisiklet kulübü olsun..bayan ve erkek arkadaşlarımın projeye destek vermesini istiyorum..sizce bu gerçekleşebilir mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu siteden iş çıkmaz.

0|1
    0|0
    • öyle düşünme bence benim amacım arkadaş çevrenizden destek görmek..onları da kızlar soruyor ailesine katmalıyız..sosyallik açısından çok faydalı ve bisiklet kalori yaktırmada bir numara..bisiklet sağlık ve sosyallik için şart..

• +1 veren benim:) seni beğendim takdir ettim kardeşim..

• Teşekkür ederim. Mutlu günler.

Kızlar Ne Diyor 2

• ilgimi cekti ama 2 kişi ile yürüyecek iş degil bunlar burdan cıkmaz bişy bence

0|0
    0|0
    • aksaray-kayseri arası gezeriz :)

• hayırlısı buymuş demekki..peki abla ben herhangi cemaat mensubu olsam oradan bana eş bulurlar mı? çünkü imkanı olanın evlenmesi gerekiyormuş..hoca vaazda söyledi.

• destek cıkardım ama bırak surmeyı binmeyi daha bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • bisiklete uzun zaman binmeyince ben de unutmuştum ama düşe düşe öğrendim..kaykay yapmak gibidir bisiklete binmek..denge ister..

Erkekler Ne Diyor 2

• olur tabi neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • benden hep destek tam destek

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim kardeşim..ayrıca mtb bisiklet kullanan birisi olarak şunu belirteyim arkadaş çevrenden katılım olursa çok güzel olur..benim arkadaşlar bisiklet kullanmadığı için toplayamıyorum..

Yükleniyor...