Bayanlarda karın kası güzel duruyor mu?

çok değil ama karnın üst kısmında yani mide bölgesinde bulunan hafif kaslar bence güzel duruyor. beyler ne düşünüyor bu konuda? :))

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ben begenmiyorum yani ince, duzgun ve simsiki bir vucut tabi ki en idealidir ama kaslar ortaya ciktigi an kadinsi goruntu kayboluyor. Yani sıkı karin, sıkı kalcalar, duzgun ve sıkı bacaklar olsun yeter kas gereksiz hem napcaksin o kadar guclu olup ya sevgilini mi dovceksin korkarim ben oyle kizdan :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• gobeklı bır adam bu soruya nasıl cevap vermelı bılemedım ben:)) yag olmasındansa kas olması tercıh edılır tabii..

0|0
    0|0
  • Karın kası pek hoşuma gitmiyor düz bir karın daha hoş olur :D kasa gerek yok

0|0
    0|0
  • iki pack iyidir

0|0
    0|0
  • 18 yasindaki o guzel.vucudunu 30 da hatta 40 da kalmasini istiyorsa erkek icin degil kendi icin yapmali zaten siki vucud her zaman tercih sebebidir

beslenme + egzersiz+dinlenme

0|0
    0|0
  • Efsane duruyor ne diyorsun. Ülkemizdeki kadınların muhtemelen %0,1'inde bile karın kası yok. Sen bunlardan olduğunda bir ayrıcalığın olur. Abartıyı sevmem ama kendini elli eden bir karın kasını inanılmaz seksi buluyorum bayanlarda.

0|0
    0|0
  • Açıksı kafamda şöyle canlandırınca, kas güzel bir şeydir tabi de erkek olarak kadındaki o yumuşaklığı, ten hissi ve seksapelliği alır mı diye düşünüyorum. Sevişirken elin kadının karnına gidince taş gibi bir karın varsa bir an erkekle mi sevişiyorum hissi vermemeli. :)) Yani abartı değil ama karın sıklaştıracak kadar çok az yeterli sanırım.

0|0
    0|0
  • Fazla erkeksi geliyor bana. Tamam gobek de normal degil ama bence kasları gorunmesin. Hatta hafif de yumusacık olsun daha iyi bence...

0|0
    0|0
  • Evet güzel oluyor...

0|0
    0|0
  • zeynep köseye bakabilirsin. :) karın kasları olan bir kadınla ufak bir birlikteliğim olmuştu. ciltleri çok güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • Bence harika görünür :) atletik bir vücut kime çekici gelmez ki :)

0|0
    0|0
  • misal versen oran olarak

0|0
    0|0
  • Atletik kız candır.

0|0
    0|0
  • göbek olmasındar iyidir Bl

0|0
    0|0
  • dalga mı geçiyosun allasen :) kim fit bir vücudu sevmez ki?

0|0
    0|0
  • Jen Selter'i tüm bayanlara örnek olsun die yaratmış Yüre Rabbim (=

0|0
    0|0
  • erkeksi görünmeyecek kadar az güzel oluyo da bazıları suyunu çıkartıyo erkek fatma oluyolar

0|0
    0|0
  • 10 numara olur, birde pircing yaptır :)

0|0
    0|0
  • durmuyo

0|0
    0|0
  • kadında kas olmaz, kadın dediğin düz ince belli olmalı

0|0
    0|0
  • göbeksiz ve kassız olsun.yumuş yumuş olsun :D

0|0
    0|0
  • aynen bencede iyi durabilir

0|0
    0|0
  • ben sevmem ama bu yoklukta razıyım

0|0
    0|0
  • düz olsun kasa gerek yok dur bence

0|0
    0|0
  • Abartmadığı sürece güzel işte.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle harika..

0|1
    0|0
  • erkek olarak bayanda karın kası hoşuma gitmiyor.kas sevmiyorum zaten bayanda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cok erkeksi bence

0|1
    0|0
  • Ben severim kızda çok sexi duruyor bence :D

0|1
    0|0
  • Dümdüz karın daha hoş.

0|1
    0|0