Doymuş olsanız da anneniz kızmasın diye tabağınızı bitirdiğiniz oluyor mu?

Doymuş olsanızda anneniz kızmasın diye tabağınızı bitirdiğiniz oluyor mu?

0|0
30|21

En İyi Erkek Görüşü

• googleni yerim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben halen annemin yemeklerini özlüyorum,hiç bırakmadan yerdim,

0|0
    0|0
  • Az az alırım zaten tabağıma. Kalırsa da birşey demez. Tabağımı, bardağımı alır giderim sofradan kalkarken de. Annem birşey demez, derse de kendi duyar; zorla yiyemem..

0|0
    0|0
  • Biz eskilerdeniz :) Ortaya tek yemek koyar. Kimsenin ayrı tabağı yoktur. Aynı tastan kaşıklarız ailecek :)

0|0
    0|0
  • Hayır . gerekmedikce fazla yemek iyi degil az almak daha iyi ama kuş kadar yiyenler için yiyin arkadaş kalmasın tabagınızda

0|0
    0|0
  • annem kızmasın diye mi? :) Kendi sorumluluklarımın bilincinde birisi olarak yemeği yerim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle tabağımda hiç yemek bırakmam vede bir tek ekmek kırıntısı

0|0
    0|0
  • hayır... misafirlikte oluyor :)

0|0
    0|0
  • ...Aaaah Anneler...doğru yapıyorum diye, ne büyük yanlışlar yaparlar, olumsuz etkilerler çocuklarını

Baba hakimiyeti şart...az da olsa baba

0|0
    0|0
  • hayattaki en büyük problemin bu.kendime özel bir ev alamazsam yandım.yediklerimi hazmetmek için mecburen her sabah 10 km.koşu yada yüzme yapmak durumunda kalıyorum.

0|0
    0|0
  • hehe öncedendi o günler şimdi hala doymadığım için bitiriyorum:)

0|0
    0|0
  • Bence bu sitede 0-12 ve 12-18 diye ayrım yapılmalı yaş grubunda.

1|0
    0|0
    • :)ya niye rencide ediyon milleti:))

• Rencide olsunlar diye demiyorum bi öneri sadece ona göre cevap verelim bizde böyle soru mu olur ?

• ananem der genelde

0|0
    0|0
  • ben kendi kendime kızmamak için yiyorum.

0|0
    0|0
  • Tabi..:)

0|0
    0|0
  • evde yemek yediğimiz mi var alla alla

0|0
    0|0
  • yok oyle olmuyor benım yıyesım varsa yerım zorla deıl.

0|0
    0|0
  • 6 yaşındayken evet

0|0
    0|0
  • oluyor evet

0|0
    0|0
  • eskiden bitiriyodum da 3 ay diyet ve ağır spor yaptım, artık doyduktan sonra feriştahı gelse o tabağı bitirtemez bana :D harcayamayacağım kaloriyi almamaya özen gösteriyorum artık..

0|0
    0|0
  • Keşke öyle olsa azıcık koyuyor tabağıma kilo alırsın diye yedirmiyor fazla küçüklüğümden beri tabi bende fırsatını bulunca dolduruyorum tabağıma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• tabakta yemek kalmasından o yemeğin dökülmesinden nefret ederim kendim koyuyorsam yiyeceğim kadar koyarım başkası koyduysada bitirmek için yerim. birinin kızmasına gerek yok

0|1
    0|0
  • yoo annem bitirmezsem sevinir :D

0|1
    0|0
  • Yemeğimi kendim alırım tabakta bırakmak gibi bir huyum yok, aç insanlar varken çöpe dökülmesine kızıyorum, ziyan

0|0
    0|0
  • Valla tam bi çin işkencidir o,bu yaşıma geldim hala devam ediyo bu işkenceye

artık lokmalar çiğnedeikçe azımda büyür yutasım gelmes bi türlü

0|0
    0|0
  • Olmaz mı hayatımın 20 senesi öyle geçti ağzımda tutup yemeği annemi çok fıttık ameliyatı ettiğim olmuştur ama sonuç tıpış tıpış o tabak biticek moduna girer silip süpürürdüm tabağı :)))

0|1
    0|0
  • olmuyor çünkü annem kilo alınca bunu dert ettiğimi biliyor ve bu yüzden hiçbir zaman ye diye zorlamadı.

0|0
    0|0
  • Olmuyor.

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar tabagımda yiyecek bırakmadıgım için öyle bi sorunum hiç olmadı. doymuş olsam bile bitirmeye cabalarım patlamam sonucta dimi. İsraf iyi bişey değildir.. Onu bulamayanlar da var.. Acırım ben dökülen yemege.

0|0
    0|0
  • Az yirim ne kadar yiyebileceksem o kdr koyuyorum tabagıma..

0|0
    0|0
  • Çocukluk travmam.

0|0
    0|0
  • Oluyor :D

0|0
    0|0
  • İstemeyince yemem

0|0
    0|0
  • Genelde doymadigim icin hayir :D

0|0
    0|0
  • çok uğraştığı bir yemek ise birde günah diye bir sürü aç insan varken SUYLA YUTUYORUM :)

0|0
    0|0
  • yemegi oklda yedigim için tabldotta ne varsa o zaten bitiremiyrm bitirmedim diye kzıan da olmuyo güzel yanı :) tabi evde yeyince ''o tabak bitecek'' sözleri eksik olmuyo ''yarın yerim anne söz'' diye kandırıyorum ama :)

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • hep :(

0|0
    0|0
  • sabaha kadar ısrar etse kızsada yemem

0|0
    0|0
  • Annem bu bitecek diyerek koyuyor tabağa, az koy diyorum yine de dolduruyor, mecbur yiyoruz.. :)

0|0
    0|0
  • evet bitmesi icin cok zorluyrm kendimi

0|0
    0|0
  • yok olmuyo

0|0
    0|0
  • çocukken bile olmadı...

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor neyseki.

0|0
    0|0
  • yoo

0|0
    0|0
  • Cıx.

0|0
    0|0
  • küçükken olurdu.

0|0
    0|0
  • nannn çocukluğuma döndürmeyin beni :S

0|0
    0|0
  • hayır yemıyorum bu yuzden tarısıyoruz:)

0|0
    0|0
  • bana boyle dıycek bır annem bıle yok.

0|0
    0|0
  • Sünnettir diye tabağımı bitiririm unutmazsam tabi.

0|1
    1|0
Yükleniyor...