Futbol ayakkabısı ile ilgili nike :)?

www.google.com.tr/search
Arkadaşlar nike sitesinde fiyatını bulamadım alan var mı acaba bunun kramponu veya halı sahası ne kadar?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Korayspor'da vardır oraya bak. Bu arada mevkine göre krampon al. Nike Mercurial serisi uzun boylu yani düz koşu yapan oyuncular yani kanat oyuncuları için idealdir. Eğer santrafor filansan sana gitmez bu phantom lazım sana o zaman ani dönüşler ve kıvrak hareketler + bitiricilik için.

0|0
    0|0
    • 140 falan varmıdır?

• Simdi bişi daha sorcam zamanını alıyorum da arkadaşlarla halı saha iste bilirsin ya toplanır oynarlar öyle oynucaz sence halı sahamı alayım krampon mu ama krampon daha güzel duruyor senin fikrin ne acaba?

• Estağfurullah. Hocam o halı sahanın sahibine bağlı bazı halı sahalarda krampon ile girmek zarar zarar verdiğinden dolayı. Fakat bana kalırsa krampon al eğer yasak değilse. Çünkü krampon senin boyunu azda olsa bir kaç cm lik daha uzun gösterecek futbolda da boy önemlidir. Ayrıca ani dönüşler yaparken o alt taban önemlidir düz olursa daha çabuk yere yığılırsın kayarsın çünkü ama dişlilerde öyle değil kaymazsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Nike - Mercurial Victory IV TF Green/Blue
    Yurt dışında 60 dolar gibi fiyatlara satılıyor Tl ye çevir öğrenmiş olursun fiyatını :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...