Spordan anlayanlar ve deneyimleri olanlar burayaa :)?

arkadaşlar şu karın bölgesini ve yanları eritmek için bildiğiniz birşeyler var mı (hareket , içecek, yiyecek, karışım vs.)?

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• Bol yeşil çay ic ve günde en az iki litre su ic. Her zaman aldigin kaloriden biraz daha az almaya dikkat et. Ara öğün yap kendine ceviz, erik, kiraz vs gibi seyleri bol bol tuket. Gobek için ebru Şallınin 21 gunluk super karin dvdsini önerebilirim çok faydali oluyor. Beslenmenle de tamamlarsan iyi sonuc alirsin. Bir de haftada iki gun yürüyüş ekle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Merhaba
    Belli bir bölgeden yağ kaybı maalesef mümkün değildir. Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|1
    0|0
  • Bremen mekik cek ve eline 2 pet şisesi al bacaklar sabit durcak üst taraf sağa sola çevir. 2 ay yap etkiyi gör.

1|0
    0|0
  • barfiks çek çok iyi gelir ya da yeşil çay içi mekık çek

1|0
    0|0
  • bölgesel kilo verme gibi bir şey yoktur sen daha fazla kalori yaktıkça vucuttaki yağ depoları boşalmaya başlar bu göbekten olabileceği gibi koldan da olabilir.
    Bol su içip bol Dengeli sağlıklı beslenmen gerekir.

1|0
    0|1
  • Yere uzan ayaklarini ve basini yerden bir karis kaldir ve bekleyebildigin kadar bekle bide bakmissin baklavala cikmis :p

1|0
    0|0
  • Insanity 60 days workout diye birşey var , iki kere uyguladım otuz kilo verdim. Sen bir kere uygula sonra gel sevgilim ol , taş gibi yapıyor insanı valla :D

1|0
    0|0
  • Mekik çekeceksin

1|0
    0|0
  • Aç kalmak :)

1|1
    0|0
  • eritme bırak orda uyusun sevgilin. sanki çok dert sanıyorsunuz erkeklere sizin kilonuz. çokmu göbek var?

0|0
    0|0
  • belini çevir sağa sola

1|1
    0|0
  • mekik çekersen fit olursun bence:-)

1|0
    0|0
  • Pilates en hızlı çözüm, biraz zorlar ama iyidir.

0|0
    0|0
  • karın bölgesi en kolay kaybolan kas grubu...ve haraketten ziyade diyetle alakalıdır elini vurunca kaslarını hissedersin ama üzerinde ince bir yağ tabakası vardır hep :) ondan kurtulman gerek

0|0
    0|0
  • ben uc yildir fitnees yapiyorum sana tavsiyem ekmek yeme ve hergun kos ama cok kosman gerek :)))

0|0
    0|0
  • senin durumun cok ciddi yavrum benım yanıma gelmen lazım duzenlı olarak 2 ay

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...