Kas yapmakla ilgili bilgi sahibi olanlar bir bakın ne var burada :)?

Biraz kas yapmak istiyorum ama elimden geldiği kadar sağlıklı beslenmeye çalışsamda bazen çikolata ya da patates kızartması tarzı şeyler yiyiorum malum öğrencilik. Düzenli spor yapıyorum haftada 3 defa 45 dk. Sizce benim bu kas işi olur mu yoksa beslenme 100% süper olmadan şansım yok mu?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme ve dinlenmeye ihtiyacın var ama bir erkeğinle bir kadının kemı yapısı bir değildir.Hemen sonuc bekleme , bence bir hocaya danısarak basla.

0|0
    0|0
    • Arada biraz sagliksiz beslensem hic affetmezmi yani? Her gün öyle yemiyorum tabi.. haftada bir felan oluyor. Hemen sonuc bekleme derken nekadar sürer tahminen bir bilgin var mi? 4 aydir ben ugrasiyorum cok hafif belli olmaya basladi kafayi yemek üzereyim de :) Ayrica yorum icin tesekkür ederim..

• Bu arada yemek yedikten en az 2 saat sonra spor yap , spordan hemen sonra da en az 21gr protein içerikli bir besin tüket. Spordan önce karbonhidrat tüket spordan sonra protein. Cok ya da az tüketebildiğin kadar tüket bu sekılde devam et.

• Ben yemekten 1 saat sonra basliyordum spora bundan sonra biraz daha beklerim. Dediklerini yapicam umarim en kisa zamanda faydasini görürüm ya.

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba
    Kaslanmak istiyorsanız (yağlanma probleminiz yoksa) ve en önemlisi işini bilen biri tarafından tasarlanmış kaliteli anrenman + beslenme programı uygularsanız arada bir çikolata vb. yemek sorun olmaz.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Anlıyorum.. yardımda iyi olurdu ama malesef yurt dışındayım ben. Teklifiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim :)

• çikolata neysede patates kızartması haftada 1 i geçmemeli bu 45 dk da ne yaptığın belirleyici faktör ve 3 gün az biraz

0|1
    0|0
    • Haftada 1i gecmiyor patates kizartmasi. Ama haftada bir oluyor yani. Geri kalan zamanlardada hep 100% saglikli beslenemiyorum ama bu konuda elimden geleni yapiyorum. 45 dk da bütün kaslari calistiriyorum sirayla 30 saniyede bir alet degistiriyorum iki alet arasindada 30 saniye oldugum yerde zipliyorum ya da kosuyorum artik ne denirse ona :)

• istediğin sonuca ulaşabilirsin ama sana tavsiyem 45 dakikayı artır ya da haftada yaptığın gün sayısını 4 ya da 5 e çıkar

• 4 ya da 5 e cikarmam biraz zor simdilik okul yüzünden ama 45dk yi arttirmaya calisicam sagol :)

• karın bölgesi için beslenme çok önemli diğer bölgelerinde kas oluşması için ağırlık antiramanı yapman lazım fitness yazlırsan senin açından daha iyi olur ama yok benim durumum dersen kendine ayarlanabilir bir dambıl seti alabilrisn youtubede ilgili bir çok video var

0|0
    0|0
    • Fitnesse gidiyorum 4 aydır.. evet sanırım yeme alışkanlığımın biraz değişmesi gerekiyor teşekkür ederim yorum için

• Kas yapma kıza yakışmıyor.

0|0
    0|0
    • Kas derken öyle cok abartili degil. Biraz toparlanmak diyelim. Bide hafif karin kaslari okadar :)

• nekadar sağlıklı beslenirsen nekadar iyi spor yaparsan vücudunda okadar iyi olur. hergün değil ama nadiren hamburger patates bişey yapmaz kalan günler düzenli beslenip sporu aksatmadığın sürece. uykunuda iyi alman lazım

0|0
    0|0
  • sizde kas olayı zamanla oluşan bişey, eğer kolların çok zayıf ya da çok kalın ise zayıflatıp biraz kas yaptırman lazım ama eğer norma inceyse bence bozma şeklini çünkü kas kızlara gre değil kızlar narin ve çiçek gibidir, mutasyona gerek yok.

0|0
    0|0
    • Kas derken öyle cok abartili degil. Biraz toparlanmak diyelim. Bide hafif karin kaslari okadar :) Kollarim normal.. ama biraz skilasmasini istiyorum. Yorumun icin tesekkür ederim

• rica ederm karın kasları için göbek kısmını egzersizler dahilinde sıkıştırman laızm yani dizlerini göğüs hşzasına kaldırıp indirmek bunu 10 defa aralıksız toplamda 30 defa güde bir defa yapsanız kısa sürede sonuç alırsınız, sporda öğrendiğim ve yaptığım ilk hareket buydu.

• Tamam bunuda eklerim programima bakalim ne olacak :)

• Günde 10 veya 20 tane mekik çalış karın kasların gelişir bide arka baçak ağırlık çalış kalçalar taş gibi olur 😁

0|0
    0|0
  • Düzenli sporun var ayrıca protein agarikli brslen :)

0|0
    0|0
  • olur olur sen devam et

0|0
    0|0
  • bir lezbiyenlik kokusu alıyorum

0|0
    0|0
    • Insanlar artik spor da mi yapmasin ya herseyide hemen oraya cekmeyin. alakasi yok.

• sen gel benım antrenama senı kas torbası yaprım 2 gunde :D

0|0
    0|0
    • Hahah 2 günde mi? :) cok fazla kas torbasida olmak istemiyorum aslinda ya biraz toparlansam yeter hani.. :)

• çikolata ya da patates kızartması yediğin sürece unut. büyük boy haşlanmış tavuk göğüs. sıfır tuz.

bu, bu şekilde olmaz. gerçekten istiyorsan ciddi bir beslenme programına ihtiyacın var demektir.

0|1
    0|0
    • Hic mi ümit yok ya :( cok asiri kas istemiyorum hafif olsa biraz toparlansam yeter. Patates kizartmasiydi felan haftada 1 yiyiorum yani. Hala olmaz mi diyosun?
      Sanirim olmaz da ben oldurmaya calisiyorum iste :) yorumun icin tesekkür ederim..

• genellikle yaşlı insanlar söyler; üç beyazı çıkarıcaksın hayatından diye. bu sporcular içinde geçerlidir. hatta sağlıklı kalmak isteyen herkes için..

• np.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...