Kapat

Kilo problemi, spor, diyet, doğum kontrol hapı?

63 kilodan 48 kiloya...

- Düzenli spor,
- Diyet

yapmak şartıyla ne kadar sürede inilir?

Bunalıma girdim aldığım kilolar yüzünden.
Ve son 3 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. Bırakmam gerekir mi hızlı sonuç için? Bırakmazsam ne kadar etkiler...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Azimle ve disiplinli şekilde çalışıp, hocanızın dediklerini dinlerseniz ortalama 5-8 ayda """olabilir"""

Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• kişiden kişiye bu süreç değişir.
    birinci olarak şunu kafana koyman lazım bu işin en önemli yanı sabır irade sevdiğin yiyeceklerden uzaklaşmak ne yazık ki sağlıklı olan seylerin tadı iyi değil :)

Düzenli spor olarak sabah akşam tempolu yürüyüş yapabilirsin.
    Diyette Protein alımını artırıp, karbonhidrat alımını azaltıcaksın ama diyet hiç bir şey yememek demek değil. Bir dietisyene basvurabilirsin.

1|0
    0|0
  • hapları bırak spor yap diyetle istediğin kiloya inersin

1|0
    0|0
  • o hap seni kadınlığından eder biliyo musun?

0|0
    0|0
    • 1- Doktor kontrolünde başladım...
      2- Doğum kontrol hapının kilo vermeme olan etkisini soruyorum, başka bir şeyi değil.

• Peki sana bir şey söyleyim ben yıllarca spor yapayım sen haplarla zayıflamaya çalış mantıklı geliyor mu sana?

• 8/ Konuyu anlamamışsınız ki siz. Haplarla zayıflamaya çalıştığım filan yok. Neyse iyi günler size.

• bu gün gazetede doğum kontrol hapından ölen bir kadının haberini okumuştum. kan pıhtılaşmasından ölmüş. bilmiyorum kullanmasan iyi olur.

0|0
    0|0
    • Doktor kontrolünde başladım...
      Kilo vermeme olumsuz etkisi olur mu olmaz mı onu merak ediyorum.

• d.k. hapını bilemem ancak düzenli spor ile 3 ayda verilebilir 15 kilo. beslenmenin, sporun, yaşantının falan etkileri önemli derecede etkiler. inanırsan başarırsın. kolay gelsin..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Polikistik Over Hastasi misin? Oncelikle bunu soruyum. 63 ile 48 kilo arasinda 15 kilo fark var yani 1senede anca verirsin. Ama duzenli spor ve diyetle 2 3 ayda bile verirsin. Sok diyetleri uygula arada karbonatli su ic gunde 2 litre aksam yemek yeme tig gibi olursun insallah

0|0
    0|0
    • Hayır herhangi bir hastalığım yok, kesinlikle doğum kontrolü amaçlı. Doktora gittim kullanmaya başlamadan önce de. Kafama göre başlamadım hapa.
      Umarım verebilirim. bir buçuk senede aldım o 15 kiloyu. Görüntümü o kadar sevemiyorum ki yeni kıyafet bile alamadım son 9 aydır. Diyete başlayıp devamını getiremedim hiç...

• Doğum kontrol hapları çok kilo aldırıyor.tabi her bünyede aynı etkiyi yapmıyor ama ben de 20 kilo almıştım.mümkünse başka bir yola başvur doktorunla konuşup.doğum kontrol hapını bırak.diet işine gelince akşamları sadece çorba salata yiyerek günde 1 saat yürüyerek 4 ayda 15 kilo verdim.yediklerine dikkat edersen verirsin ama şunu bil 48 kilo az bir kilo vücudun çok direnecktir.kısa bir sürede veremeyeceksin.ve 1.5 yılda aldığın kiloyu 5 6 ayda vermeyi bekleme.bunu kendine anlatabilir.azimle devam edersen verirsin merak etme.

1|0
    0|0
    • Güç verdiniz teşekkür ederim, ben çok sabırsız davranıyorum...

• ben de öyleydim ve 2 ay yapıp 5 kilo veriyorsam 15 kilo geri alıyordum.sabırsız olmamak gerekiyormuş.illa ki gidecek bu kilolar yoksa zayıf insan olmazdı dünyada öyle düşün.kolay gelsinn=)

Yükleniyor...