Karnitin kullanan var mı?

2 hafta önce fitnessa başladım. Spor hocam yağ yakımını hızlandırmam için karnitin kullanmamı önerdi...
İçinizde kullanan var mı? Fazla kaslanma yapar mı bide hangi markayı tavsiye edersiniz?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    İyi bir diyet ve antrenman ile birleştirdiğiniz taktirde, atıyorum 1 kg verecekseniz 1,25-1,50 kg vermenizi sağlar. Şahsen çalıştırdığım kişilere bu tür ürünleri diyetin sertleştiği zamanlarda "son darbeyi vurmak" için kullandırıyorum.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Decatlonda var portakal ve limonlu kaslanma fiyatı 4.5 tl yapmaz hiç birisi. BCA almalısın ve protein.
    Kalori yakımını hızlandırır.
    Spor yapmasanız dahi günlük hayattaki hareketleriniz bile sizi daha çok terletir.
    Cinsel birliktelikte , aşırı kalori yaktırır , ama o esnada tavsiye edilmez.

0|0
    0|0
  • öyle ürünleri kullanma onun yerine biraz daha spora yönel Destek ürünleri hiç biri kendiliğinde kas oluşumuna yol açmaz emek lazım ağırlıklarla haşir neşir olmak lazım
    gerek yok, kullanma

0|0
    0|0
  • İşe yarıyor ama şöyle.120 liralık ampüller var onlardan almalısın.(12 tane ampul civarı oluyorlar) Çok güzel diyetini ve sporunu yaparsan 12 servis kullanımı sonucu 1 kg fazladan verebilirsin en fazla.Yanı 2 vericekken 3 verirsin.Onun için 120 lira vs veririm diyorsan alabilirsin.

0|0
    0|0
  • KuZenım kullanıodu marka hatırlamıyorum hap şeklınde olanlardan edzaneden almıstı kanks

0|0
    0|0
    • İyi gelmiş miydi?

• Evet hatırlamıyorum ama baya kılo vermıstı salonda 45 dakıka falan cardıo yapıyodu kanks

• kardeşim bak diyorum doğalı en iyisi ama illa kullanıcam diyosan bence onun içinde erken. vücudun önce sporu benimsemesi gerek dışardan takviye almadan önce

0|0
    0|0
  • hiç bir işe yaramaz terinin kokusunun iğrençliği de cabası

0|0
    0|0
  • L-carnite yağ yakıcı kas yapmanı sağlamaz.Yanlış bilgilendirme olsun :D

0|0
    0|0
  • bişi kullanmamaya bak bence yoksa aynı hızda geri alıyorsun o yağları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İşte bilip bilmeden insanların hayatıyla oynuyorlar.Karnitin çok tehlikeli bir şey ne yediğin ne içtiğin bile çok önemli onu kullanırken ama bir fitness hocası çıkar kendini bir şey sanıp insanlara önerir.
    Sonra biz uğraşalım duralım...
    Sakın sakın doktor vermedikçe kullanma.Çok tehlikeli.

0|0
    0|0
    • Doğal bir maddeymiş ve doktorlar da sakıncalı bulmuyormuş kullanımını

• Kafanıza göre kullanmayım hiçbir şeyi yağ yakıcı bilmem ne diye verilen şeylerin çok ciddi zararları var.

Yükleniyor...