Bursaspor - Fenerbahçe maçı sonunda kupayı kim alır?

Bursamı fener alır kupayı ne dersınız ben bursa alır dıyorum sız ne dusunuyorsunuz

0|0
1620

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Fenerbahçe :)

2|1
    0|0
  • Fb...

1|1
    0|0
  • bursa alsın

0|0
    0|0
  • Koyu bir fenerbahceli olarak soyluyorum..Buyuk ihtimal Fenerbahce cunku sampiyonlugu alamadik bu macida veremeyiz sonucta? rezil olmamak icin alir ama eger aykut kocaman yine o kadroyla ve o taktikle cikara yniliriz

0|1
    0|0
    • ...Alex gs maçında hazırdı, oynatmadı aykut efendi...yakışmıyor aykut fener e

• Bazen aykut kocamanin baska takimi tutgndan suphe ediyorum:) gokhan yerine orhan sam

• 16 mayısta şampiyon olduk,şampiyonluk kupasını aldık. Yine 16 mayısta Allahın izniyle Türkiye kupasını da alıcaz ;)))

1|0
    0|0
    • Şaka mı yapıyosunn sennn :)

• Şaka değil ama hayal gördüğü bir gercek :)

• 2-0 dan 3-2 ye çevirdiğimizde de mi hayaldi? ben bunlarla övünmekten ziyade hatırlatma yapıyorum kendinizi bursa karşısında fazla büyütmeyin diye...

• fenerbahçe nin alması gönlümden geçen.

0|0
    0|0
  • Bence 30 senenin sonunda fb alacak :D

0|0
    0|0
  • Belki yine fb timsah yürüyüşü yapar :)

0|0
    0|0
  • FB Bursasporlu Pintoyu durdursa kupayi kaldirrir

0|0
    0|0
  • bursa bursa bursa:D

0|0
    1|0
  • uzun bir cümle kurmanın anlamı yok

FB

0|0
    0|0
  • bursam alacak

0|0
    0|0
  • fener bursa ...

0|0
    0|0
  • bursa spor ..

0|0
    0|0
  • mac ne zaman ve kacta hangi kanalda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bursaspor her türlü alacak, bügünde maçtayım bir ankaralı olarak kardeş şehre destek vermesek ayıp olur

0|0
    0|0
  • ben bir galatasaraylı olarak fenerbahçenin almasını istiyorum çünkü süper kupada fenerbahçeyle karşılaşmak güzel olur.Ya zaten bu senede alamazsa bi dahada alamaz.

0|0
    0|0
  • fenerbahçenn almasını isterim teselli olsunlar hem 29 yıllık hasretleri bitsin hem de ankaranın da karışmasını istemem...

0|0
    1|0
  • cimbom şampiyon

bursa kupayı

fener aldı yine laylaylayyyy :)

0|0
    0|0
    • başka takımları böyle kızdırıyormusunuz ?...HAYIR tabii ki... Fenerbahçe olmasa türkiye de futbol biter. Büyüklüğümüzü anlayın

• Her türlü Kanarya'm <3

0|1
    0|0
  • ...Canım Fenerbahçem şampiyonluğu kaçırdı...çok üzgünüm. şimdi bu kupa yı kazansakta...beni kesmez açıkçası...her ne kadar yıllardır alamıyor olsak da...son maçta kaçan 3. şampiyonluğa...Ahhh be Fener'im

1|0
    0|0
  • fb almassa artık futbolu bıraksın amqk!

0|0
    0|0
  • Eğer Fenerbahçe Bu Kupayı Alamassa Korkarımki 3 Üncü Kadıköy Vakası Olcak Maç Sonunda 19 Mayıs Stadı Yanıyor Geçmiş Olsun :D

0|0
    0|0
  • ...Futbol'u bırakmadan Alex'i seyredelim şöyle bir dünya gözü ile...Böyle futbolcu otuz senede bir geliyor. Ben Cemil Turan'dan sonra izlediğim en iyi futbolcu...30 senede bir yani

0|0
    0|0
  • bursa alsa güzel olur fener alırsa boşver gitsin...

0|0
    1|0
  • fenerbahçem koyunca hopluyor bursa ... tabiki biz alacağız

0|1
    0|0
  • bursa alır

0|0
    0|0
  • bursaspor bursaspor oleyy

0|0
    0|0
  • Fener bu sefer de alamazsa bi daha hiç alamaz ..

0|0
    0|0
  • tek eğlence fenevbahçeee

0|0
    1|0
    • kaç defa Fenerbahçe yi yenebildin ki eğleniyorsun. Yoksa bize yenilmek, size zevk mi veriyor.

• artık fenerbahçe alsın yani

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe şampiyonda oluyordu. Bursa alır.

0|0
    0|0
  • Bursa kupayı alcak..fenerin geçen hafta aldığı belli zaten aynısından alırlar yine nolcak :)

0|0
    0|0
  • bursa alır bu maçı :)) :))

0|0
    1|0
  • bursa

0|0
    1|0
Yükleniyor...