Göbeğimdeki yağları nasıl eritirim?

sadece alt karında var yağlanma. nasıl gider bunlar. iş yerinde tempolu yürüsem gidermi

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• alt karin hareketi yap
    mesela ben burdan anlatiyim:
    düz uzan yere
    sonra ellerini belinin altina koy bacaklarini hava kaldir sonra yere indir 10 saniye tut sonra tekrar hareketi yap
    bunu 10 x 3 set yap gider alt karin

0|1
    0|1
    • sen bu işi biliyosun hheralde

• gittimi peki

• Evet gitti alt karın birde tabi yagli seyler yememen lazim + yürüyüş en fazla bir saat kesin gider

Kızlar Ne Diyor 5

• mekik çekeceksin

0|0
    0|1
  • benım senelerce gitmiyo :(

0|0
    0|0
  • Biraz karın kası yapabilirsin mekik çekerek veya plates ya da yoga

0|0
    0|0
  • spor salonu kesin cozum. hemen farkedersin

0|0
    0|0
  • Kosman lazim bende yapiyorum hergun bide yagli yemege sonn ;)

0|0
    0|0
    • bol merdiven çıkmak ve hızlı yürümek

Erkekler Ne Diyor 3

• Seçtiğin en iyi cevap maalesef ki en iyi cevap falan değil. Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. Sen spor ile yağ yaktıkça vücudundan dengeli bir şekilde yağ yakılır. Tabii ki yağ en çok nerede toplandıysa oradan daha çok yakılır. Metabolizmayı en çok hızlandıran ve en çok kalori yaktıran kas bacak ve popo kaslarıdır. Bunun için en iyi yöntem ya koşu ya da squattır. Sporu sabah aç karınla yapmanı tavsiye ederim. Nabız seviyeni 120-150 aralığında tuttuğun sürece yağ yakarsın. Bu seviyeden aşağıya inmesin dinlenmeler dahil. 45-60 dakika spor yeterli. Şeker oranı düşük ve protein oranı yüksek besinlerle desteklersen ayda 1-2 kg yağ yakarsın.

0|1
    0|0
  • en iyi cevap seçmişinde : ) o hiç bir işine yaramaz dostum karın istiyorsan beslenmeye dikkat edeceksin yoksa istersen 1000 tane her gün mekik çek hiç bir şey olmaz

http://www.youtube.com/watch?v=KTvI6fUHf98

0|0
    0|0
  • koş ve mekik kesin çözüm

0|0
    0|1
Yükleniyor...