İki farklı erkek önünüze çıkıyor... Sizce?

1.Erkek seksi, yakışıklı, yetenekli ama geliri yok! Fakat duygusal, sevdiğine değer veren, evlenmeyi düşünmeyen biri.

2.Erkek seksi, yakışıklı, geliri var, iş adamı! Güzellik anlayışı bedensel, sevdiğine pahalı hediyeler alarak değer veren ve evlenmeyi isteyen biri.

Karşınıza çıkan bu iki farklı ama birbirine biraz yakın özelliklere sahip olan kişilerden sizi gerçekten hangisi mutlu eder?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• tabiki 2 aşk herşey değil yaş büyüdükçe mantıken düşünmeyen başlıyyan birisiyim

0|0
    0|0
  • Tam tersi olsaydı mantıklıydı.Yani fakir olan evlenmeyi istese.Evlenmeyi düşüneni seçerdim.Ama şu durumda zengin olan da tarzım değil.Şansına küssün:))

0|0
    0|0
  • 2 cazip geldi ama bilemedim şaşırtmalı soru mu bu.

0|0
    0|0
    • Şaşırtmalı değil, ikisinin birleşimini de dahil etmek isterdim ama level atladıkça olacak ))

• gelırı yok derken?yanı adam tembel yanı adam çalısmıyor?yanı köşe mınderı..ıyyyk sevmem ben calısmayan adamı

0|0
    0|0
    • Tembel değil, ama maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamamış ve bir dikiş tutturamamış, sadece günü birlik kendine yeten biri

• okumamıs olabılır dıploma hersey degıl ama kose mınderı gıbı çalısmıyorsa bıter o bende.heryerde herkese ıs var yeterkı ınsanın ıçınden gelsın

• 2.seçenekte benim için uygun değil ..

İkisinin karşımı bişi olsa iyi olurdu ?

0|0
    0|0
    • Bi sonrakine ikisinin karışımıyla ilgili daha iyisi olacak

• Duygusal, sevdiğine değer veren, evlenmeyi düşünen biri. Gelir getirebilmesi için yeterli eğitime sahip..İleri görüşlü ,sosyal,yetenekli biri olsa yeterli...

• zor bı soru. ama evlenmeyı dusunmeyen gelecegı olmayan bırıyle ne kadar zaman gecırebılırsınkı...

0|0
    0|0
  • evlenmek isteyen 2i eğlenmek isteyen 1i seçer.

teccof offroad grubu sandımdı :) site senin mi?

0|0
    0|0
  • O değilde fotoğrafçılıkla ilgileniyormusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1. erkek nerde yetenekli acaba halı saha maçında mı

hem geliri yok hem yetenekli :) garip geldi bana

kız olsam boşver 2. erkeği, vasatta olsa geliri olan normal bir adamı bile tercih ederdim 1. erkeğe

0|0
    0|0
  • 1 numara bana yakın ama ıkı farrkla gelırım var ve evlenmek ıstıyorum ama evlenmeyecek gıbı gorunuyorum goırunuste :)

1|0
    0|0
  • artık kızlara kalmış bişi evlenmek isteyen 2 yi seçer yok eylenmeyi seçen tabiki 1 seçer!.d

0|0
    0|0
Yükleniyor...