2000'de super kupada yendiğimiz elinden süper kupayı aldıgımız real madrid'den?

Daha büyük takım değilmiyiz arkadaşlar? Adamların belalıları olduk o yıldan sonra ikili maçlarda siz ne düşünüyosunuz?

• Galatasaray zaten real madridden büyük kulup
    33% (1)43% (3)40% (4)Oy Ver
  • hayır real madrid daha büyük kulup
    67% (2)57% (4)60% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Lan zekaya bak, ohaaa !!! şimdi ölsem tam zamanı birde anket yapmış.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaraylıyım ama bu dediğin mantık saçma. Real çok büyük takım ve onu yendik tamam. Galatasaray da büyük takım ona da tamam. Eee fener de çoğu zaman bizi yeniyor o zaman fener bizden de Realden de büyük olması lazım senin mantığınla.

0|1
    0|0
  • Adamlar gs li oyunculara talip oldu takım dağıldı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gizli niye soruyosun arkadaşım direk bişeler arıyorum altında Real Madridi yenebilirsin ama adamların dünyadaki şanı şöhreti büyüklüğü başarıları ortada Galatasaray tabiki büyük kulüp her kulüp gibi ama başarıysa baz alınacak olan nasıl büyük? Mantıklı sorular soralım bence tabiki.

0|1
    0|0
  • Mantığa bak ya :D 1962'de Benfica'da Real Madrid'i şampiyonlar liginde yendi. Benfica'da büyük o zaman. Size kendi sahanızda 6 tane attık kadromuz oturmamış halde bide. şu an ki oturmuş kadro ile maç yapsaydık en az 15 tane atardık size.

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım kardeşim hemde 15 senesini tribüne vermiş biri olarak söylüyorum ki , r.madrid takımı bizden cok daha büyük bir takım.

tek fark var. bizim büyük maçlarda motivasyonumuz alisamiyen'in gösterdiği ışık altında ( türk olmayan takımları yenmek) daha fazla.

0|0
    0|0
  • Armi'nin rus kızı-türk kızı sorularını aratacak tarz sorular

0|2
    0|0
  • Galatasaray zaten real madridden büyük kulup

0|0
    0|1
  • Tarihi olaylar tarıhın zamansal koşuılları ele alınarak değerlendirilmeli

0|1
    0|0
  • hangi paralı köpek sordu bunu :)

0|1
    0|1
  • Ya *

0|1
    0|0
  • armi nin sorularını özledim :(

0|0
    0|0
  • Fenerli trolün birisin ve aklınca GS ile dalga geçmek için bu soruyu açmışsın sjdgfsdffd

0|0
    0|1
  • mantığa bak çay demle

0|1
    0|0
Yükleniyor...