Koşu yapıyorum sag gogsum sıkısıyor?

neden sızce ıkı gundur kosuyorum oda catıda ıyı bır tempo tutturdum fakat sag gogsum agrıyor.Kalbım agrımıyor ,*

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• solda yoksa sorun yok.. karaciğerin ve kasların zorlanıyordur.. temponu düşür ve koşmadan önce kosu esnasında su içmeyi kes.. fuck!

1|0
    1|0
    • yemek yıyıp de baslamıstım muhtemelen ondan kaynaklandı sagolun

• benım bıldıgım yemekten sonra yapılır ama yanılıyormusum demekkı sagolun.Ama sık sık yemek-meyve yedıgım ıcın mutlaka ondan sonra baslıyorum spora yanı ara olmuyor spor ıcın

• sen bilmiosun işte kızım.. öyle sacmalıkmı olur kalbin durur a.q :D dediğimi yap sen.. spordan 1 saat önce ya da sora..kapiş?

Erkekler Ne Diyor 10

• koşu yapınca fazla sarsıntıdan kalbin sağa kayıyor :Dsafsagad

1|0
    0|0
  • sigara kullanıyo musun?

1|0
    0|0
  • yeni başladığın içindir o bence o bendede oluyordu yoruluyorsun ondan benim yoruldğum zaman ağrıyordu

1|0
    0|0
  • kalbin sağdadır belki

1|0
    0|0
  • sol göğüsün sıkışmasında

1|0
    0|0
  • İşte bunlar hep tütün ürünleri...

1|0
    0|0
    • hayat boyunca sıgara almadım agzıma annem babam da ıcmez

• kas spazmı olabilir diğer belirtilerde önemli geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • bir den çok yormuş olabilirsin kendini

1|0
    0|0
  • kalpten olabilir belli olmuyor o doktora git acilen!!!

1|0
    0|0
  • vücut alışık olmadığı için devam et geçer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Koşu yapmadan önce ısın, hareketler yap. Lan kaç kere söyleyeceğim millete ısınmadan spora başlamayın ve yemek yemeyin diye.

1|0
    0|0
  • muhtemelen kansızlık olduğu için olabilir veya vitaminsizliktendir.

1|0
    0|0
  • Sigara kullanmak yapiyor bunu. Sayet kullanmiyosan kesinlikle doktora git kalp tomografisi ve ultrasonda baktir. bir arkadasimin gogsu skisiyodu ayni sekilde bazi sorunlar cikti. Kalp sakaya gelmez

1|0
    0|0
    • benım sag gogsum arada (3-4 ayda bır) sıkısıyor nefes alamıyorum doktora gıttık fılm cektırdı nefes testı yaptı hıcbır sey cıkmadı

• Filmle olacak sey degil bu. Detayli tetkik isteyeceksin Ultrason cekin de. Bizde gittik hersey temiz cikti sonra bir girdik ultrasona... yani sakaya gelmiyo maalesef.

• evet haklısın sanırım doktor ultrason da vermıstı gıtmemıstım sımdı hatırladm

• başlarda normal fazla zorlama

1|0
    0|0
  • İlk ısın alışkın olmayabilirsin bana da olur o :d

1|0
    0|0
Yükleniyor...