93-65-97 olculerim var ve yuzmeye başlıyorum :)?

93-65-97 olculerim var ve yuzmeye başlıyorum :) sizce ne kadar devam etmeliyim yuzmeye 6 ay devam etmeyi dusunuyorum ben

0|0
1|19

En İyi Kız Görüşü

• Ölçülerine harika diyenlere aldırma. Sıkılaşmak, kilo vermek için de gayret et rahatsızsan. Sonra alıp başını gidiyor o kilolar. Bir bakmışsın 6 ay sonunda genç büyük beden mağazalarının vitrinlerine bakmaya başlar hale gelir, iğrenirsin kendinden...

Yüzme yararlı bir spor ve 2 doğum yapmış, 95 kilodan 65 kiloya inmiş olan teyzem yüzme sayesinde öyle sıkılaşmaya başladı ki inanmazsın. Ayrıca başka spor aktiviteleriyle de destekle derim.

Ben aptallık ettim, saldım kendimi. Şimdi toparlamaya çalışıyorum pişmanım. sen etme...

0|0
    0|0
    • ben bunu yasadım yine saldım yeniden toparlanmam lazım 6 ay yuzmeye gidebilirim anca suanda sadece ona zamanım var 5ay sonrada fitness a başlayacam bu arada diyette yapıcam belimi ve popomu inceltsem yeter zaten diyet yapınca direk belden veriyorum 90-60-85 falan istiyorum

Erkekler Ne Diyor 19

• 6 ay iyi ama sağlık açaısından devamlı olsa çok iyi olur.Boy ve kilon nedir bu arada?

0|0
    0|0
  • şimdi bu ölçüler olmadan yüzülemiyormu.
    ölçüler farklı olunca bir taraf ağırmı basiyo

0|0
    0|0
  • bu ölçülerle bence kulplu beygir daha uygun. hatta beygirin kendisi de uygun boşver kulbunu:))

0|0
    0|0
  • Vücut ölçülerin yüzme sporuna uygun değil sana rn çok yakisan yatak sporu olur herhalde ;-))

0|0
    1|0
  • Dikkat ette memelerin tsunami yapmasın :D

0|1
    0|0
  • Ya hayatın boyunca yapacaksın ya da hiç yapmayacaksın :)

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi öğrenmek o kadar zaman almaz. :P

Sorun kadar iğrenç cevaptı afedersin.

0|0
    0|0
  • oysh:D 93 97 :D<3

0|0
    0|0
  • hangi salona gidiyosun paylaşta izlemeye gelelim :D

0|0
    0|0
  • sen o totoyla yüzemen bizim gıızz :P

0|0
    0|0
  • trol soru :D

0|0
    0|0
  • nerde yüzeceksin bende geleyim :))

0|0
    0|0
  • yüzmen çok basit 93 leri kullanarak direk yüzersin zaten :)

0|0
    0|0
  • Çok mu bunlar?

0|0
    0|0
  • baslama on numarra vucudun var canmm

0|0
    0|0
  • bence ölçülerin harika :)

0|0
    0|0
  • nerde yüzeceğini söylede gözlerimiz bayram etsin bari =)

0|0
    0|0
  • valla bence bel hariç diğer ölçülerin büyümesi lazım belde 60 olursa göğüs 95 kalça 100-105 muhteşem olur.

0|0
    0|0
  • bence hiç başlama sen mükemmelsin ufff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...