Dengeyi bozmak için son karar sizin. Bu durumda hangi seçenek size daha cazip gelirdi?

öldünüz ve sorguya alındınız. Bekleme odasında kararın açıklanmasını beklerken aniden gelen bir anonsla irkiliyorsunuz. Dünya hayatınızda öylesine dengeli bir profil çizmişsiniz ki günah ve sevaplarınız eşit çıkıyor. Görevliler tarafından birtakım alternatifler sunuluyor. Dengeyi bozmak için son karar sizin. Bu durumda hangi seçenek size daha cazip gelirdi?

• Ortalama 2 ay süreyle dünyaya geri gönderilerek uzatmaları oynamak için ek süre istemek
    83% (5)50% (2)70% (7)Oy Ver
  • Yazı - Tura atışı yapmak
    17% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Cennetten getirilen bir papatyayla `cennet mi, cehennem mi?` gibisinden papatya falına bakmak
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hadi bu sefer yırttın` nidalarıyla sil baştan tekrar dünyaya bu sefer hayvan olarak sürgüne gönderilmek
    0% (0)25% (1)10% (1)Oy Ver
  • Zebanilerle penaltı atışlarına geçilerek `altın gol` uygulaması yapmak, atarsanız cennete atamazsanız cehenneme yollanmak
    0% (0)25% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 8

• bende bu şans varken işi ne papatya falına ne madeni paraya nede altın gole bırakırım timsah olarakda geri dönmek istemem.

1|0
    0|0
  • A en iyi seçenek gibi geldi bana.

1|0
    0|0
  • Soru yaratıcı olmuş :)

Ortalama 2 ay süreyle dünyaya geri gönderilerek uzatmaları oynamak için ek süre istemek

1|0
    0|0
  • bunun cevabı araf süresinde mevcut

1|0
    0|0
  • Ek süre isterdim.

1|0
    0|0
  • rtalama 2 ay süreyle dünyaya geri gönderilerek uzatmaları oynamak için ek süre istemek

0|0
    0|0
  • Ortalama 2 ay süreyle dünyaya geri gönderilerek uzatmaları oynamak için ek süre istemek

1|0
    0|0
  • bence ateş beni çağırır böyle bi durumda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...