Fatih Terim varsa sorun yok... Türkiye 2-1 İrlanda. Ne düşünüyorsunuz Avrupaya gidebilecek miyiz?

Bir hazırlık maçını daha galibiyetle kapattık. Sizce Avrupa şampiyonasında takımımızı izleyebilecek miyiz? Ben Fatih hoca varken gideceğimizi düşünüyorum. Yeri gelmişken Abdullah Avcıyı da saygıyla anıyorum.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa şampiyonasında çok iddialıyız kadroyu düşünürsek; Salih Uçan, Oğuzhan Özyakup, Kerim Frei, Gökhan Töre, Tarık Çamdal, Cenk Tosun, Alper Potuk, Ozan gibi futbolcuların 2 sene sonraki durumunu tahmin etmek o kadarda zor değil, hepsi harika futbolcular olacak, Teknik direktörümüz de Fatih hoca olursa yarı final veya final bekliyorum açıkçası..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Omer toprak ve sapsalligi olmasaydi 2-0di. Bir de bu adam almanyada yilin 11inde. Onceden bir yorum okumustum omer selcuk sahinin defans versiyonu diye simdi hak verdim o yaziyi yazana.

0|0
    0|0
    • ben tam olarak golü nasıl yediğimizi göremedim. ömer toprak mı top kaybetti?

• aynen bu arada profil resminiz çok hoş dişisigmund

• Tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 15

• Fatih terim varken yarı final oynarız diye düşünüyorum. Abdullah avcı yüzünden Brezilya'ya gidemedik resmen..

0|1
    0|1
  • Ideal 11'im.

Onur
    Gökhan Gönül - Ömer Toprak (Egemen) - Semih Kaya - Caner

Nuri Selçuk

Olcan (Gökhan Töre) Ahmet ilhan Arda

Burak

0|0
    0|0
  • Şansa bala aldık bu maçı 2 kere gldik attık.Adamlar daha iyi fizik olsun teknik olsun cok hızlı oynuyorlar.Ciddi maç olsa eminim böyle bitmezdi bu maç.Bişey olmaz bu takımdan fazla ümitlenmeye gerek yok.

0|2
    0|0
    • ciddi maç olsa bizim kadro böyle olmazdı dostum

• kadroluk birşey yok adamlar takır takır top oynadı.Bizimkiler 2 pas yapamıyor mevzu o sistem yok yani.

• adamın dimi :)

0|0
    0|0
  • o adam yaşıyo mu hala, ilginç

0|1
    0|1
  • aga ben FENERBAHCELIYIM,

ama bu bir gercek imparotor Fatih TErim Milli takimimizin basinda oldugu sürece korkum yok isterse ispanya karsimizda olsun hic skinti yok

0|0
    0|0
  • irlandayla oynadık yanlış olmasın ama kötü oynadık

0|1
    0|0
    • rakip ayırt etmemek lazım artk

• eğer başta imparator varsa korkma rahat ol...öpe öpe ipe ipe bigüzen evire çevire dize getirir rakipleri...

0|0
    0|0
  • gideriz

0|0
    0|1
  • hazırlık maçı sonuçta açıkcası ben fatih terime güveniyorum ama inanmıyorum.

0|0
    0|1
  • Avrupaya gideriz artık ama dünya kupası ok önemli

0|0
    0|0
  • Gençlerimiz çok yetenekli iyi bir kadroya sahibiz ama çok basit hatalardan goller yiyoruz. Ayrıca bu oyuncular olursa ve hele ilk 11 oynarsa resmen intihar demektir.
    Milli takımda olmaması gereken futbolcular;
    Burak yılmaz
    Umut bulut
    Semih kaya
    Arda turan
    Selçuk şahin
    Emre belözoğlu

0|0
    0|1
    • lan bir git:D

• Burak ve umut kazması.

Semih'in yaptığı hataları ben bile yapmam isveç maçı neydi öyle. Selçuk eskisi gibi olsa tamamda artık sakatlık filan çok zor. Emre zaten yaş ilerlemiş ve gereksiz kartlar görüyor.
      Arda desen ırkçılık yapıyor levante maçında bile diego costayla beraber rakipler ittiriyor kart görmeye yer arıyor kaybedince yenilgiyi yediremiyor. Bunun dışında atakları çok yavaşlatıyor rakip çoktan toparlanıyor o zaman kadar arda olursa biz hızlı atağa çıkamayız.

• çok büyük başarı

0|0
    0|0
  • iyide dostum aynı fatih terimle kaçıncı dünya kupasına gidemeyişimiz? :)))

0|0
    0|1
    • abdullah acvınnı yerinde o olsa giderdik

• tühh haberim olsaydı izlerdim maçı. zahmet olmuş ama izlanda gibi üçüncü sınıf bir takımı g.t zoruyla yenmişler

0|1
    0|0
    • irlanda yerine izlanda yazmışım

Yükleniyor...