Kilo Alamiyorum Yardim edin?

Arkadaşlar Ben Yaklaşik 10 aydi Vücüt geliştirmeyle uğraşiyorum Aça biraz kilo almak istiyorum çok fazla yağli yemekler Tavuk Eti elime geçeni bol bol tüketiyorum ama yinede Kilo alamiyorum Acaba neden Alamiyorum bir yardim edin lütfen

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• weight gainer kullan..kilo alıyormusun-almıyormusun gör..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• önce bir endokrin veya dahiliyeye gidceksin bunun nedeni anlaşılacak sonra da 32 yıllık diyetisyen tavsiyesi
    45 gün boyunca incirirn içine anason koyacaksın sabah aç karnına

0|0
    0|0
  • diyetisyenle yapman sağlıklı olacak...sana ne söylesek boş..vücut geliştirmeyi bırak dicem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende aynı sorunu yaşıyorum. 1.78 boyundayım 58 kiloyum. en az +63 olmam gerek ama kesinlikle alamıyorum. Çaresini bulursan bana da söyle :(

0|1
    0|0
  • daha fazla yiyeceksin

0|0
    0|0
    • Yiyorum başka ne yapmam gerek alamiyorum kilo

• yemiyorsundur Günlük yaktığın kalorinin +500 alman lazım ne yiyorsun bir gün misal

• Gainer takviyesi alabilirsin.

0|0
    0|0
  • aynı sorun bende de var. ne yesem kilo alamıyorum ama doktora gitmek en iyisi olsada ben gittim gene pek işe yaramadı iştah açıcı şeyler yemek lazım.

0|0
    0|0
  • Bulunduğunuz spor salonunun diyetisyeni varsa ona danışın yoksa devlet hastanesinde ücretsiz muayene olun diyetisyene. Ya da parama kıyarım diyorsanız 40-50 tl verip bir özel hastanede diyetisyene gidin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...