Bu benim kaderim olmalı fikir verin ne yapmalıyım?

İki senedir basket oynuyorum ve bu benim herşeyim ama kasabada oturuyorum şehre gitmem lazım ama, ailemin maddi yetersizliği el vermiyo napmalıyım seçmelere mi katılıyım bu nasıl olcak ya da birinin beni keşfetmesni mi bekliyim ben başarıya aç biriyim hep kaybettim bunu yapmak istiyorum ve boyum biraz kısa basket için 5 cm falan uzamak için napmalıyım boyumun uzayacağı bir yaştaym

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol süt iç zıpla internetten beslenme programlarına bak ayrıca zıplamanı geliştir. oynarken kendini videoya çok izle eksikliklerinin üstüne git. yeteneğin varsa üniversitede falan da ilerlersin. şans meselesi bu bende benzer kaderi yaşadım benim de hayatım basketboldu fakat ben yapamadım. çevremdeki kimse yapamadı bişey. herşeyini yine de baskete bağlama okul derslerini de boş geçme ikisini yürüt anca o şekilde iyi bir üniversitede hayaline devam edersen istediğini alma şansın daha yüksek..

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim öneriler için özel değilse sen niye yapamadn bnim gibi kasabada mıydın ve şu an hangi konumdasn hayat seni nereye getirdi

• ekle mesaj at oradan yazayım burada hayatımı yazıp dökmek istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu İmkansızlıklar benimde yakamdan bırakmamıştı bir zamanlar, şimdi olduğumdan farklı bir hayatı yaşıyorum, hayatımda umudum kalmamıştı pek ama hiç bir zaman pişman duymadım geçmişimden , sen sen ol elinden geleni yap eger olmuyorsa zorlama KADERİ pek zorlamamak gerek kötü sonuçlarda dogurabiiyor, Hayatı akışına bırak belki bazı şeyler zoruna gidiyor olabilir ama elden ne gelir hayatın başka renklerini keşfetmeye bak herşey basketboldan ibaret degil, ama şunuda unutma elbet birgün bu imkansızlıklar karşında diz çökecektir işte o zaman büyük bir kişilik olucaksın..

0|0
    1|0
    • Çok çok hüzel bir yorum ama ben hep kaybeden oldum arkadaşlarm arasnda hep ezildim yükselmek istiyorum ama tıkıldım bu kasabaya

• Bende çok ezildim çok küçümsendim ama şimdi kariyerim beni o eleştirenlerin hayali oldu hep ;benm küçüklüğümden beri astsubay ve subay olmak istemişimdir kazandım evet ama şu an boydan kaybediyorum münakatlar var eleneceğimi bile bile gidicem KADERİME esir olacağıma imkanlarımı zorlayıp taktiri allaha bırakmak en dogrusu, kazanamazsam nemi yapıcam geleceğime dair en küçük bir fikrim yok belkide bu olumsuz olay bana daha büyük bir kapı açıcak umudum pek kalmadı ama üzülmek için daha büyük sorunlar var şu hayatta..

• Ama içinde bir yerlerde hayallerin hala var

• pozisyonun nedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...