Boxörler Neden Sakal Bırakmıyorlar Neden İzin Yok Yani?

Boxörler Neden Sakal Bırakmıyorlar Neden İzin Yok Yani? Profesyonelde dahi görmedim sakallı boxör? MMA'da bolca sakallı var ama Böxörlerde rastlamadım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir doktorlar izin vermiyor.
    İki yorulunca hani rakipler birbirilerine sarılır ya işte sakalında ki kıllar falan ağzına girmesin diye kaşındırmasın diye.
    Üç insanlar dayak yiyen insan görmeye bayılırlar sakal olursa bu izleri örtecek pek meydana çıkartmayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Boksörler tartıdan önce yüzleri traşlı olmalı sakal ve bıyık bırakmamaları gerek.. çünki maç esnasinda sakalın yüzdeki kanamaları örteceğini düşünüyorlar hakemler

0|0
    0|0
  • Sakallar yüze gelen darbelerin şiddetini azaltıcı etki gösterdiği için..

Şaka lan şaka, tamamen tesadüftür..Yasak olduğunu sanmam, boksörlerin tercihi..

0|0
    0|0
  • insanlar temiz adam görmek istiyorlar ondan

0|0
    0|1
  • paşam ben judocuyum bizde bişey demiyorlar :D ama boksörler neden bırakmıyor buda bir teferuat benim için :)

0|0
    0|0
    • Aynen anlamadım bir çok dövüş sporunda serbest yani

• Sen ring müsabakaları yapmadın heral tartıya sakallı çıkanı geri gönderiyorlardı sakalı kes öyle gel diyorlardı benm hafif sakalım vardı lan sakalın var dedm pek bişey yok dedi var lan işte bu seferlik bişey demiyorum ama söz ver kesecegine dedi bende tamam dedm

• ben türkiye şampiyonlarına çok gittim bizde tırnak yasaktır... uzunsa kesinlikle maça almazlar alsalarda perişan olursun kırılır hepsi... ama sakala bişey demediler şimdiye dek tartıda sorun çıkarmaz zaten bir kaç gram sakal

• Antrenmanlarda falan kimse karışmıyor sakal bırakmaya. Sadece maçlara giderken temizlik açısından traş olunmasını istiyorlar. Sakallı gelirsen, muayeneye almıyorlar. Traş ol öyle gel diyorlar.

0|0
    0|1
  • Ünsal Arık'ta var.

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum

0|0
    0|0
  • Yüzüne dikişlik darbe alırsa müdahele kolay olsun diye

0|0
    0|1
    • hıı mantıklı da ama MMA'de 3-4 kat daha fazla dikişlik darbe olma şansı yüksek orda niye yasak deil?

• Ayrıca boks köklü geçmişi olan bir salon sporu hakem bile pavyon takar centilmenlik sporudur

Yükleniyor...