Sizce Beşiktaş'tan kimler gitmeli?

çok şükür simao beşiktaştan gidiyor bu sene :D peki sizce başka kimler gitmeli takımdan ? bence Q7 de yavaş yavaş yol almalı...

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Almeida ve fernandes dışında tüm yabancılar gitmeli bence.

Transfer politikasını da değiştirmeliler artık pahalı-ünlü yabancı yerine gelecek vaadeden oyunculara yönelmeliler.

Özellikle tercihim Fransa'da oynayan Afrika kökenli oyuncular. Çünkü fizik mücadeleye dayalı oyun oynanıyor Türkiye'de.

Arsenal gibi 5 yıl sonrasını düşünerek oyuncu almaya başlamalı ve taraftar da sabırlı olmalı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bizim ülke futbolu olarak sorunumuz alt yapıya önem vermemek. belki 18 takımı toplarsak 100 milyon eurolar harcanıyor. Fenerliyim ama beşiktaşı galatasarayı da objektif olarak takip ediyorum. Beşiktaşta çok iyi bi yetenek necip yine rıdvan var quaresmaya atıyorum 3 milyon vereceğine ve 500 biner euro neciple rıdvana bak kanatların nasıl oluyor. fener yıllarca semihi kullandı mesela alt yapıdan geldi. aynı zamanda volkan da öyle. galatasaray ardadan çok güzel para kazandı. emre okan ve hakan şükürden de.

beşiktaşta muhammet demirci var mesela ben geleceğin alex i diyorum hatta messiyle kapışır. hatırlayan vardır barcelona bile istemişti daha 11 yaşındayken. neden oynatmıyorsun. anlamıyorum. bizim önce içerdeki futbol fakültelerine ve tesislerine yatırım ve dikkat çekmemiz lazım. barcelona real madrid gibi devlerin yaptığı budur.

1|0
    0|0
  • sidnei bebe ve edudan kurtulduk!ekrem simao, holosko iyi para verilirse fernandes almedia q7 de gitmeli.imse beşiktaştan büyük değil kimsenin kaprisini çekemeyiz bu saatten sonra!

1|0
    0|0
    • aha adamım konuştu :) aynen katılıyorum q7 parayı dert etmiyor ama bence gitsin onun devri bbitti kimseye boşa para yediyemetyizzz

• q7yi seviyorum ben ya ama çok kaprisli bide oynamıyor oynasa kimse tutamazda.off neyse dertlendim yine

• q7 demişsinde adam ne yapsın kardes ona uyum saglayacak bı forvet yok . Neyse bence Almeida Simao Ekrem julio Alves Mustafa Pektemek Mehmet Aurellio Veli . (bebe sidnei edu yu saymadım cunku zaten kıralıklardı ve gittiler ) bunlar gitsinler bunların yerıne Niang tarzında bi tanede kezman tarzında tümer tarzında bi oyuncu alımalı . Ve altyapıdaki Kadir arı muhakkak takıma kazandırılmalıdır baskada bı eksık yok bu takımda . Birde bobo geri dönmeli

0|0
    0|0
    • almeida gittimmi? yojk canım o bu sende takımda ki bence kalmalıda

• almeida kalsın bence q7den iyidir

• Q7 olmasa almeıda bu yıl gol atamazdı :)

• Ernst,Sivok,Fernandes ve Hilbert harici bütün yabancılar gönderilmeli

0|0
    0|0
    • ernst mi? abim naptın ya

• hahah koyun mu satıyoruz abii :D

• Bir nevi öyle ama bunlar biraz asi çıktı:)

• en başta q7 gitmeli, tamam yetenkli ama takım oyunu sıfır.

0|0
    0|0
  • bütün yabancılar gitmeli..büyük paraya gerek yok gerekirse 2 sene ilk 5 e girmesin beşiktaş mali tablo düzelsin yeter..gekas gibi yabancı takviyeler yapılsın kafi bence

0|0
    0|0
  • getme deyeydim gollerimi açeydim

getmesin kimse

0|0
    1|0
  • önce batuhan gitmeli sonra olcay şahan.

0|0
    0|0
  • almeida ve fernandes. sonra veli kavlak hilbert holosko .

0|0
    0|0
  • kim gitmeli değilde bence biran önce beşiktaşın bi kaleci olması lazım.

0|0
    0|0
  • Bence en başta Edu.Alves ve Sidnei'yi hiç saymasam da olur herhalde.Varlıkları yoklukları 1.Fernandes dışında tüm Portekiz çetesi gitmeli bana göre.Quaresma,Almeida,Simao...Ayrıca Mehmet Akyüz gitmeli ki bunu takım için değil kendisi için isterim.

0|0
    0|0
  • ayyy yınemı sen :D

0|0
    0|0
  • ilk olarak parayı dert edip oynamayanlar gitmeli mesela fernandez..sonra hiç katkısı olmayanlar simao ve ekrem

0|0
    0|0
  • fernandes harici portekizlilerin beşiktaşa yarar getirdiğini düşünmüyorum ben köküne kibrit çakmak lazım portekizlilerin

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum

• q7 nin tipine yatırım yapıyorlar sanırım :D hiç kanım ısınmadı ona resmen yatıyor maçta

• işi gücü artislik

• yabancıların hemen hemen hepsi

0|0
    0|0
  • Tüpçü

0|0
    0|0
  • o kadar çok oyuncu varki gitmesi gereken hangi birini sayayım şimdi

0|0
    0|0
  • aurelio ekrem dağ simao bebe edu sidnei alves

0|0