Eskiden vücut geliştirme yapıyordum..Şimdi kendimi çok kötü hissediyorum..

Arkadaşlar geçen sene 8-9 ay vücut geliştirme yapmıştım.Boyum 1,71. Spora başladığımda 58 kiloyken 69-70'e kadar çıktım. Kiloyu spor yaparak aldığım için de çok güzel ve düzgün bir vücudum vardı.. 1 yıldır spor yapamıyorum ve öğrenci evinde kaldığım için 63 kiloya düştüm. Şu anda kendimi çok çelimsiz ve biçimsiz hissediyorum. Geçen hafta tekrar spora başladım.. Sizce eski halime dönmem ne kadar zaman alır?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sorunlarımız 1 e 1 aynı bende 8-9 ay vücut geliştirme yaptım amino asit, protein vs. takviyelerle gayet güzel fit bi vucudum olmuştu çalışmayı bıraktım şimdi kendimi 0 yani ilk baştaki gibi hissediyorum 2 gün önce yolda gezerken beni çalıştıran kişiyi gördüm o da zamanında ara vermişti onla aynı anda başlamıştık ama o bu konuda çok bilgili ve tecrübeliydi şuanda yarışmalara katılacak derecede bi vücut yapmış ve katılıyomuş onu görünce ayrı bi moralim bozuldu bide demez mi ne olmuşsun sen oğlum böyle bitmişsin şu göğüslere bak vs. tekrar başlamaya karar verdim 1 ay sonra tekrar başlayacağım başlamadan önce ne yapiyim diye sordum hergün yarım yada 1 ekmek arasına helva koyucaksın onu kolayla birlikte yiceksin yada hergün haşlama tavuk bunlar sana kilo aldıracak dedi bakalım başladık önce kiloyu alıp ondan sonra vücudu şekillendircez umarım eski vücuduma kavuşurum ve kavuşuruz

0|0
    0|0
    • Valla her gün o kadar ekmek ne kadar faydalı olur bilmiyorum ama umarım en yakın zamanda eski halimize kavuşuruz.. Yalnız ben hiç takviye kullanmamıştım..

• Takviye kullanmaman daha iyi belki aminoasit ve protein in zararı olmaz ama diğer bütün takviyeler gereksiz sporu tekrar bıraktığın anda bitersin, ama doğal kas yaptıysan sporu bıraktığın zaman kaslar erimiş gibi gözüksede kendini yenilemen en fazla 2 ay alıcağın kilolarla beraber eski haline dönebilirsin umutsuzluğa sakın kapılma :)

Kızlar Ne Diyor 1

• sporda fitnes yaparken cok agırlıklı vücutu geliştirmek için yapıyorsanız asla ara vermemeniz lazım vücutu tam geliştiriyorsun ve 1 sene ara veriyorsun bütün etlerin sarkar ve biçimsesizleşirsin ya kondisyonunu korumak için spor yap yada sakın bırakma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bişe sölemek imkansız o senin vicut tipine gelişiminin ne hızla geliştiğine bağlı yalnız önerim protein ağırlıklı beslenmeye çalıs we insiün salımını hızlandırcak yiycekler tüket

0|0
    0|0
  • arkadaşım yanlış yapmışsın .. ben 2 senedir fitness - bb ile uğraşıyorum ve kendime hep şunu demişimdir ; Yarın ne olucağını kim biliyor ben bu salona 1 ay gelmesem performans gitti vücut gitti .. insanın kendi vücut ağırlığıyla birçok bölgeyi etkin çalıştırabilcek bi programın cüzdanında durucak salona gitmedinmi 1 sene 2 sene canavar gibi olursun ...

0|0
    0|0
  • 3-6 ay arasında çalışmana göre değişir,

0|0
    0|0
  • Kas hafızası denilen bir şey var..

Sıkı çalışma ve düzenli beslenme ile eskisinden daha iyi olursun. Sadece 1 ayda...

Bu işin de böyle bir güzelliği var.. :))

0|0
    0|0
  • 3-4 aya kadar iyi olursun ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...