Size kondisyonum iyimidir?

Haftanın 5 günü ağırlık çalışıyorum şınav barfisk çekiyorum. Pazar günleride

100 şınav
100 squat
63 barfiks
60 crunch
30 alt karın
2000 metre koşu
50 sol ve sağ kol ağırlık çalışması

Tüm bunları 5 sete bölerek 1 saat 55 dkda yaptım. Her pazar bir önceki yaptığmın üstüne koyarak yapıyorum. Sizce kondisyonum iyimi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şınavları 50-50 yapsan, barfiksi 20-20 yapsan çok daha iyi olur.Ona göre programla, yemen gerek, ye ki kas olsun, hareketlerin gelişsin.Yüzmeyi de unutma.Koşuyu dışarı çıkıp yap, koşu bandında yapma, denge kasların gelişmez, dışarıda koşarsan daha sağlam olur vücudun.Şimdilik bu kadar.Kondüsyonun iyi, daha da iyi olabilir, aşırı derecede iyi değil.

0|0
    0|0
    • biraz daha çalışmalıyım o dediklerini yapabilmem için. çok sağlıklı besleniyorum zaten protein ağırlıklı besleniyorum suyumu eksik etmiyorum dışarda koşuyorum :) bilgin için teşekkür ederim kardesim :)

• Normalde beslendiğin gibi beslen bence, sonradan ister istemez salacaksın hafiften.Her zaman proteinli yiyecek yiyemezsin.Şişirip indirme vücudunu, canın sıkılır sonra.Her zaman yiyebileceğin şekilde ye.

• sevdiğim yiyecekleride yiyorum elbette ama az yiyorum. bu vucudun sekil aldığını gördükçe sıkılmam gibi geliyo bana :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• 63 barfıks ne alaka kanks :) hepsı duzde o nıye kusuratlı :)

0|0
    0|0
    • 5 set yapıyorum ya antemanı 5e bölünce böyle küsüratlı çıkıyo işte :)

• süpersin birader ya

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim kardesim :)

• hayırlısı olsun kardesim dert etme bigün güneş sanada doğar :)

• aynen sikinti yok

• Değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...