Kadınlar yaptıkları şeylerden dolayı asla pişman olmazlar, sadece olmuş gibi görünürler...

Sizce bu ne kadar doğru? Kadınlar pişmanlık duymaz mı gerçekten? İnanın gerçekçi cevaplarınızla bana çok yardımcı olacaksınız...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• aslında haklılık payın var ama o pişman olmamak değil de yenilgiyi kabul etmemek yaptıklarına pişman olur ama pişmanlığını kendi içinde kabul ederse haksız olduğunu da kabulş etmek zorunda kalır onun için bazı hatalara istemesede devam edebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mesela ne yaptıklarında? buraya bağlı adam öldürmüşse pişman olur hırsızlık yaptıysa olur falan filan

0|0
    0|0
    • adam öldürmüşse pişman olur hırsızlık yaptıysa olur, kalp kırarsa pişman olmaz bunu demek istiyor

• @soran: senin durumda sevgilin pişman olmamış ki o zaman.. yani tamam demiş ama öylesine demiş, köklü bir kabullenme olmamış. Pişman olma durumu gibi değil sanki.. ve kişilikle ilgili gibi.. vurdumduymazlık falan durumu olabilir. Pişman gibi görünüp de pişma değilse.. genellemeye tabi olamyacak kadar spesifik de olabilir olay.. yada o yine kendi bildiği dünyasına yaşıyordur, her seferinde filmi başa sarıyordur, ondan hep aynı şeklide kırıyordur seni

• Teşekkürler

• hayat pişman olmaay degmez hayat bır sekılde devam ediyor

0|0
    0|0
  • pişman olmak keşke demektir.kadınlar iyki derler

0|0
    0|0
  • Ben katılıyorum..

Çünkü yaptıktan sonra pişmanlık kısmına kafa yormuyorum.

0|0
    0|0
  • yoo cok pısmanlıklarım vardır benım

hata yapıcam kı ogrenıyım bır daha aynı hataya düşmiyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Olabilir..

Kadın ruhunun esnekliği ve değişkenliğiyle ilgili sanki.. Pişman olarak kendilerini yıpratmamak.. Ama epey yıpratıyorlar kendilerini.. Belkide yaptıkları eskiden kalan tortuları törpülemek ve yeni durum için hazırlık yapmaktır belkide. Pişman olabilirler de, sonuçta bu kişiliğe ve yapılan şeye bağlı. Elbet ki 'keşke' yapmasaydım demiştir hayatında çoğu kez. Yalnız durum şu ki, çok daha çabuk toparlanabiliryor kadınlar. Düşünce geri ayağa kalkabiliyorlar ve yeni duruma adapte olabiliyorlar.

Buna göre pişmanlıkları daha sürüyor ve bunu kabullenip yeniden başlama konusunda daha yetenekliler demek daha düzgün bir ifade olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...