Herkese düzgün gerektiğinde sıcak davranan gerektiğinde mesafeli davranan bu kıza nasıl davranırdınız?

20 yasında bi delikanlısınız şöyle boylu poslu tatlı akıllısınız da ...

hoşlandgniz kız da güzel ufak tefek akıllı terbiyeli bir kız. aynı ortamdasınız arkadaşlarınız ortak. bu kıza uzun bi süre önce tutuldunuz ancak kız ağırbaşlı hemen duygularını belli etmiyo pek konuşmuyo da ve siz ona olan beğeninizi paylaşmak sevgili olmak istiyorsunuz fakat açılamıyorsunuz bir türlü derken zamanla hoşlandgniz kızdan yavaş yavaş sinyaller alıyorsunuz. herkese düzgün gerektiğinde sıcak davranan gerektiğinde mesafeli dawranan bu kıza nasıl davranirdiniz? ve su an ki son durum ise hoşlandgniz kız size 1 adım daha yakın fakat kafaları kurcalayansa eskisi gibi aşık tavrının olmayışı... ... bu duygular hakkında lütfen ciddi yorumlarr beklyorum şimdiden teşekkrler.

Güncellemeler:
eskisi gibi asık tavrının olmayısı dedigim kişi hoslanan erkek

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sinyallere karşı eger hoşlanıyorsam tepki veririm tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen misin ağır başlı

0|0
    1|0
    • ne alaka arkadasım?

• sizin gibilerden inan ki nefret ediyorum böyle ağır başlı ayağına yatıp ondan istemediğin bi şekilde biri karşınıza çıkıp basıp gitmiyor musunuz beni deli ediyorsunuz yaa

• hadi güldürme beni bb

• Açılmak için geç kaldığımı düşünürdüm. Arkadaş ortamıda işi zorlaştırıyor zaten. Bu kızda işimi kolaylaştırmıyor. En iyisi ben fazla risk almayayım. Hem o da benden hoşlanıyo, ondan gelsin.

0|0
    2|0
    • pess valla :d noyle dusunenlerde var demek

• korkaklık degilki bu. bi kızın teklf etmesi hos degil

• Hoş olmaz mı, çok hoş bi durum hemde. Tabi karşındaki aşırı maço değilse.

• Nefret ettiğim bir kız şeklidir hiç uğraşmam akışına bırakırım ne olacaksa o olsun

0|0
    1|0
  • seni elde etmenin rahatlığını ve gururunu yaşıyor :D

0|0
    0|0
    • en ilginc yorumda seninkiydi dogrusu. peki sen neye dayanarak soyledn bunu

• duvara dayanarak . :) onu yaşadım biliyorum, çek kendini. eskisi gibi olmasını istiosan

• Aynı ben yaa kolay kolay aşık olsamda duygularımı belli edemem.Ancak o kızla bir sebep tanışma imkanım olursa onun dışında vazgeçmesemde hoşlanmaya o an konuşmadığım için kızın hakkımda kendini tatmin ediyor diye düşünmesi geçebiliyor ve uzak duruyorum genelde hayatıma bakıyorum:DBazen insana böyle şeyler olur :D

0|0
    0|0
    • o kızla tanısıksın zaten uzaktan bı hoslantı yokk

• O zaman çocuğa mesafeli davrandıysan çocuğun kafası karışmıştır ne olucak .Çocuğa nasıl sinyaller verdin dörtlüleri mi yaktın ne yaptın onu söyle bana.Anlaşılmıyacak bişi yaptıysan çocuk güvenememiştir sana.Ben tanıştıysam gerisi kolay.Ama kız bana soğuk davranıyorsa canın falan mı sıkkın diye sorarım.Çok muhabbetiniz varsa zaten çocuk ya çekiniyordur yada sevgilin olup olmadığını bilmiyordur.

• yok kütügüme kadar biliyo msallah.. yani aramz norml gbıydı ıste bi an dayanamadım sevdgmı kesin anlasın ilgimi bilsin dye ders icin bi teklıf yaptım o da kabul etti. 2 gun sonrada ben zaten saana sorcaktım hatta arkdslarımda dedi x le (benle yani) yapsana bunu diye dedi ama sen bn sormadan sordn zaten dedi :)) bole yani

• kendimizi ne yerine koyalım erkek olarakmı kız olarakmı?

0|0
    0|0
    • erkek tabi

• sende biraz pas at çocuğa öyle uzaktan olmaz. çocuk cağız belki bir zamanlar hoşlanmıştır ama sen yüz vermeyince soğumuş olabilir. tekrar ısıtman lazım yani sen soğuttun sen ısıtacaksın

• tamam arkadasm sagol

• Ortamlarda çekinme riski yüksek telefondada aynı şekilde.

Sanalda konuşup sormak en doğrusu

0|0
    0|0
    • sanal sakat is. yuzyuze olmadktan sonra inandrcı değil ama

• tren kaçmış gibi..

0|0
    0|0
    • neye dayanarak soyledn bunu

• sorunun detayındaki kız her kim ise aklındaki soru işaretleri gayet açık..o kıza söylemeliyiz.geç kalmış

• İtici bir hareketini görmüş veya egosunu tatmin etmiş sen yakınlaştığın zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...