Zayıflamak için en iyi yol hangisi?

benim şu an 6 kilo fazlam var ama ben bunu yavaş vermek yani mümkün olduğunca yağ kaybederek vermek geri almamak istiyorum sizce bunun en iyi yolu hangisi

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Öncelikle bilinçli birisi oluğunuz için teşekkür ediyorum. (indirim kazandınız :=) )
    Ağırlık antrenmanı ve beslenme programı kombinasyonu ile hiç sorun yaşamadan istediğiniz kiloya gelebilirsiniz. Antrenmanlarda amaç ağırlıklı olarak tip 1 lifleri çalıştırmak ve kasiçi glikozu tüketmek olmalı. Bu sayede hem doğrudan hem de dolaylı olarak yağ depolarınızı kullanmaya başlayacaksınız. Ek olarak kas kütleniz artacağı için bazal metabolizmanız hızlanacak ve verdiğiniz yağları tekrar geri almayacaksınız
    Beslenme konusunda ise, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamanın bile mümkün olduğunu söyleyebilrim.

Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz a ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Püf noktasını söyleyeyim. Çoğu insan spor yapmayıp yediklerini minimize ederek yağ yakmaya çalışırlar. Kısmen de olsa başarılı olurlar fakat bilmedikleri bir nokta vardır, metabolizma hızı. Uzun süre yapılan bu az yeme diyetleri metabolizma hızını aşağıya çeker ve diyet bırakıldığında normal yemeye başlanıldığında yediklerin metabolizma hızın için fazla gelir ve tekrar yağ depolamaya başlarsın. Metabolizmanı sabit ve hızlı tutmanın tek yolu spor yapmaktır. Yağ en çok spor anında değil spordan sonra artar metabolizma hızı sayesinde yakılır.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • ip atla bisiklet sür tempolu yürü veya tempolu koş hepsi birebir yağ yakici aktivitelerdir

0|0
    0|0
    • ipim vardı atlıyodum bir ara onu bulayım o zaman ve 1 saat tempolu yürüsem 6 7 km olur mu sence koşamam daha önce hiç koşmadım nefesim kesilir ve bisikletim yok:(

• inş valla 1 aya kilo verirsem rahat rahat giyerim bikinimi:D

• :) birşeyler için hedef koyman güzel bir yöntem

• diyet+egzersiz :)

0|0
    0|0
    • diyet yapamam kafam çalışmıyo sınav dönemim ama çikolata vs yemiyorum mümkün olduğunca:Dve hangi egzersiz

• spor yapıcam zaten ve 80 90 olmadım 61 kiloyum 55 olmak istiyorum 1 saat yürüyüşle başlıcam yavaş yavaş koşuya dönücem

• dediğim gibi öyle yap.. ve salata diyetleri var onlar çok ideal ben salata diyetiyle kılo verdm sen de öyle yap :))

• bence bunu en iyi yolu sevişmek gunde 3 saat seviş bir haftda8 kiloverecen

0|0
    1|1
    • her konuya sapık sapık yorum yapmayı nasıl beceriyosunuz anlamıyorum

• her sabah aç karnına limonlu ballı su iç..

0|0
    0|0
  • Bacım yemeyi en alt seviyeye indirip bol su ve yapabiliyosan yürüyüş yapacaksın başka yolu yooooooook

0|0
    0|0
  • Ben limon yiyorum surekli + kizilay maden suyu ve icine limonu sik gunde 1 bardak cok rahat kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • maden suyu severim limonlu içiyorum da her gün içerim bundan sonra

• Ben gunluk tuketiyorum limonuda atmiyprum tabiki yiyorum :)

• spor ;)

0|0
    0|0
    • hangi spor her gün 1 saat tempolu yürüyüş yeterli mi

• 1 saat tempolu yürü 5-10 dakikada koş daha iyi olur :)

• seks

0|0
    0|0
  • Trans yağ ve çay şekerinden uzak dur, spor yap ve inek gibi otlanmayın, hayvansal besin de yiyin.

0|0
    0|1
    • inek gibi otlayamam zaten çayı şekersiz içerim ama aşırı çikolata tüketiyodum onu bıraktım arada az az yiyorum protein ağırlıklı beslenirim genel olarak da spor yapmadan verilmiyo kilolar:(

• finallerden sonra başlamayı düşünüyorum zaten spor salonuna da ama şimdilik yürüyüş vs ile başlıyım teşekkür ederim

• Yürüyüşten ziyade hafif tempo koşu çok daha yararlı olacaktır.Nefesinizi sorun etmeyin, zamanla açılır. İnanın koşunca daha farklı hissedersiniz. Bİr söz vardır; insan neye binerse binsin koşan insan kazanır diye :)

• Az çikulataaa tüket :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim arkadaşım 18 günde 7 kilo vermiş abur cuburu kes akşamları 1 saat yürü bide sabahları ılık limonlu su iç ılık su içmeye dikkat et yağları parçalar.

0|0
    0|0
    • aç karnına mı

• ayy hemde nasıl senin gibi bende sınav dönemindeyim 4 duvar arasından çıkmıyorum sıkıldıkça çikolataya dalıyorum 5 6 kilo fazlam var 1.73 boy 70 kilo senin?

• benim de 1.68 boy 61 kilo

• Bence kesin çözüm düzenli spor.

0|0
    0|0
    • orası öyle sporu bıraktın mı geri alıyosun daha önce öyle oldu bana o yüzden bu kez daha yavaş veriyim kalıcı olsun diyorum

• Aslında bir bakıma bünyeye bağlı bir şey yeniden kilo almak. Sporun yanında bir de diyetisyene gidersen etkili bir çözüm olur. İstediğine ulaşırsın. Zaten 6 kilodan bahsediyoruz. Çok fazla kilo değil sonuçta. :)

• öyle ama zor geliyo insana diyetisyene gitmeyi düşünmüyodu aslında ama bir gitsem iyi olur tabi

• Yemek yeme :D en iyi yol canısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...