Fenerbahçe uefa'ya biz kiminle şike yaptık diye soru sormuş uefanın verdiği cevabını nasıl buldunuz?

sivasspor ve eskişehirspor diye yanıt vermiş sivassporuda bu sene sizin gibi men ettik

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel bir cevap gerçekten :)) Fenerbahçe şike yaptı. Aksini iddia etmeye gerek yok.

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• ya yavuz hırsız bunlar bırak aslan parcası.. her yerden her sekılde tokat yıyorlar hepte acımadı acımadı dıye gezıyorlar, yapmış işte baskanınız ve 2 yonetıcınız! şikeye karsıysanız defedın basınızdan sızde ıyı kotu aklanın sıze şikecı dıyenlerde adamlar aslında şikeye karsılarmış desın! sız napıyorsunuz? bu adamı yıne secıyorsunuz!! ee herkes layık oldugu sekılde yonetılır demek dusuyor bızede...

1|0
    0|1
    • asıl komik olan şey sivasspor hak ettiği halde uefaya gidemeyecek ahahaha :))))

• ee yedıgın hurmalar gelır boyle tırmalar, ne demıstı sayın baskanları sıke yapan karısını satar!

• helal be abime süpersin sivassporun yanına kar kalmadı sırada es es var şimdi çok şerefli es es

• Yahu hala olayın emek hırsızlığından ve şikeden taraftarı olan arkadaşlar var.Ben sizlere anlam veremiyorum.Sittin sene bu zamana kadar şike çıkmamış daha yeni çıkmış.Bi sorun kendinize niye çıktı diye.Şikenin çıkmasındaki olay siyasetten kaynaklıdır.Nato'nun silah ihalesi vardı ve bunu alabilecek güçte iki kişi var Türkiye'de.Biri o övdüğünüz Tayyip babanız diğeri ise Aziz Yıldırımdı.Tayyip'in damadı ihaleye girdi lakin sonuçta her halükarda ihaleyi Aziz kazanınca yediremedi kendine ve böyle bir oyun kurdu.Pat arkasına şike olayı çıktı.Ne kadar tesadüftir ki arkasına mafya babacılık oyunu yaptı.Her büyük şirketin arkasında onu koruyup kollayan bir çete var.Sadece görünüşte yoklar, biz göremiyoruz.Cahil olmayın bırakında önce bir araştırın, sonra kaynaklarınızı önümüze sürersiniz.
    Galatasaray'ında haksızlıkla aldığı bir tane kupa vardır.
    Link:http://www.youtube.com/watch?v=h10PSygutCo

0|1
    0|1
  • www.fotospor.com/haber_galatasaray-sike-yapmadi-diyemem_118064
    dinime küfreden müslüman olsa bari :D

0|3
    0|1
    • süpersin dostum +1

• işte anlamıyorlar ümit karanın acıklaması var konusursam 2006 ligi kupası ellerinden gider diyor ama anca FENERBAHÇE dertleri

• arkadaşlar gslilere biraz hak verin ağlamak en doğal hakları öyle değilmi bırakın ağlasınlar zaten tff ye yürüyüş düzenleyip melonun askerleriyiz diyen taraftardan ne beklenirki.

• Hırsızların el üstünde tutulduğu bir ülkede emek ve alın teriyle para kazanan insanlara paspas muamelesi yapıldığını hepimiz gördük. Paran varsa daima haklısın. Yok ise haklıysan da susmaya mahkumsun. Ben Trabzonspor taraftarıyım. Fenerbahçe camiasına kızdığım yok. Tek üzüldüğüm konu şike yaptığı bütün merciler tarafından kanıtlanan bir insanın arkasında durmak. Hak edenin cezasını çekmesi gerekirken elini kolunu sallaya sallaya gezmesi de ayrı bir muamma..

0|0
    0|0
  • şerefsiz uefa

1|1
    0|0
  • Sivassporun uefaya gitmesini isterdim adi fener yüzünden gidemiyor

1|0
    0|0
  • Fenevvvvv bizide yaktı utansınlarr.

1|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • fethiyesporla şike yapmıslardır fener satmıstır fethiyeye :D
    esesden bir kez dsaha sogudum

0|0
    0|0
  • yetmez bence az olmuş, işin içinde karabük te var, ibb de var, onlara da bir ceza gelmeliydi fenerle şike anlaşması yapmaktan dolayı

0|0
    0|1
  • Siz ne kadar şike yok desenizde bunda şike var çünkü suçlu hiç bir zaman suçunu kabul etmez

0|0
    0|0
  • son 8 senede Lig De en fazla 65 Puan Toplayan Trabzon O sene nasıl 82 Puan Topladı?

0|1
    0|0
  • işte bunlar hep çekememezlinizden açılan sorular sanırsam ortamı boş bıraktılar size devam.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir ülke de o ülkenin en başarılı takımları şike yapmadım gibi birşey ifade edemez...

0|0
    0|0
  • Ha ha ha ha ha... Elin gavuru adaleti sağladı helal olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...