Atletico kupayı neden alamadı?

Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldikten sonra Simyonenin en büyük hatası Arda'yı almamak..

• Arda yok diye
    0% (0)12% (1)8% (1)Oy Ver
  • Arda olsa iş değişirdi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Arda'yı almazsa kupayı unutsun
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ah bi' Arda olacaktı var ya
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Uzatmada Ardarda gelen goller Atletico'yu folloş etti
    0% (0)25% (2)17% (2)Oy Ver
  • Alma Ardanın ahını, çıkar aheste aheste
    25% (1)12% (1)17% (2)Oy Ver
  • Hepsi Ramos'un başının altından çıktı
    75% (3)51% (4)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Atletico Madrıd,90 dakikalık bölüm de takım savunması, takım hücumu, yardımlaşmayı çok iyi yaptı ve Real Madrıd oyuncularına misilleme yaptı.
    Ronaldo, Bale (Bale yine bir şeyler yapmaya çalıştı ama Ronaldo hiç bir şey yapmadı) Benzema, Modrıc gibi oyuncular varlık gösteremeyip üstüne usta Casıllasın büyük hatasıyla maç Atleticoya gidiyordu.
    İkinci yarının ortalarından itibaren Real Madrıd baskıyı artırmaya başlamıştı ki o mucize adam Ramos 90+3 te altın kafayı çaktı.Burada uzatma dakikasının fazla olduğu yönde yorumlar oldu +5 için ama Ramosun attığı gol 90+3 bile olmamıştı.
    Maç Atletico için Ramosun golün de bitti.
    Uzatma dakikalarında eze eze oynayan bir Real Madrıd vardı.
    Hak eden kazandı.
    Ancelotti için de bir şey söylemek istiyorum, hiç bir zaman Mourinho gibi olamayacaksın.
    Simeone müthiş bir teknik adam kendisini tebrik etmek istiyorum Ancelotti'den daha iyi bir isim kesinlikle.
    Unuttuklarım vardır elbet olursa yazarım.
    Teşekkürler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• atletico başlarda iyiydi kabul ediyorum.ama ardayı herkes çok abartıyor. ilk final gören türk, gsnin çocuğu falan diye aşırı abartı bence. arda kariyeri için ne kadar önemli olsa da gsliyse bırakıp gitmemeliydi bizi.(tamam ben olsam bana realden teklif gelseydi giderdm ama bu farklı bence ) hem real xabinin yokluğunda maç kazandı düşünün. atleticonunen korktuğu kişi ronaldo bale benzema değil (kalecileride dedi zaten ben iyi bir kaleciyim korkmuyorum diye) orta sahanın kilit noktası alonso.real ne kadar başlarda oyun kurmakta sıkıntı çeksede ramos sahneye çıktı (bence bu sezonun en iyi savunmacısı oldu son zamanlarda attığı gollerle) ve atletico tamam kendini kupaya hazırlamışken yedek klübesi saheneye koşmaya hazırlanırken yıkıma şoka uğradılar.ondan sonra da maç boyunca saç baş yolduran adam 100 milyonluk adam çıktı. devamı da geldi zaten galatasarayım gibi ilk önce avansı verirsin adamları hazırlarsın galibiyeete sonra söke söke alırsın :D #HALAMADRİD

0|1
    0|0
  • Hakemlerden biri Cuney Cakirdi, yeterli degil mi sence? Aziz vermistir emiri.

0|0
    0|0
  • G dedim :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ronaldo, Bele ve Benzema 'nın hiç olmadığı maçta gol yemeyerek bunu iyi değerlendirdiler. Arda 'yı almamak hata değil çok doğru bir şey çünkü alsaydı Diego Costa gibi olacaktı yani 20 dk içinde sakatlanıp tekrar çıkacaktı ayrıca Arda 'nın yerinde oynayan Raul Garcia çok kaliteli bir futbolcu bu yüzden Atletico 'nun hatası Arda 'nın oynamaması değil Raul Garcia yerine Sosa 'nın oyuna girmesiydi ve Güçlü bir Real Madrid karşısında skoru korumasını bilemediler... Sağlık olsun kalbimizin kazananı Arda Turan 'ın Atletico 'su oldu.. :)

0|0
    0|0
  • Hepsi Ramos'un başının altından çıktı

0|0
    0|0
  • Arda ve diegonun olmaması.Ve Simeonenin yersiz değişiklikler yapması.En büyük hatası sosa yı almak oldu.Diego ribası kesinlikle alması gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Real aldığı için.

0|0
    0|0
  • Çünkü Eşşegin z.kinden o yüzden

0|0
    0|0
  • yenildiği için

0|0
    0|0
  • real maçın başından beri tek kale oynadı atletico korkak oyun ve defans yaptı sonuç hüsran oldu...

0|0
    0|0
  • Maç satılmıştı zaten...

0|0
    0|0
  • 5 dak. uzatma fazlaydı

0|0
    0|0
  • Alma Ardanın ahını, çıkar aheste aheste

0|0
    0|0
Yükleniyor...