1.58 boy 43 kilo esmer bir kız?

Arkadaslar genellikler herkes begenir beni ama zayifsin diyorlar bende farkindayim birsey yakismadiğini dusunup surekli agliyorum spor salonuna gitmek istiyorum kilo almama yardimci olur mu?

Güncellemeler:
sporla kilo alan varmı?

0|0
11|51

En İyi Erkek Görüşü

• 43 kilo'mu bir 5 kilo fazlan var

0|0
    0|0
    • fazla mı ahaha nerdeee keske :D

• sınıfımdakilerde sürekli dalga geciyor :(

• bkma o kezbnlara. cnsel bseysamadn dmi svglnle

Erkekler Ne Diyor 50

• çok minyonsun

0|0
    0|0
  • Önce özgüvenine kilo aldır. Sonra yağlı kuruyemişlerden bol miktarda al ve canın sıkıldıkça at bir tane. Onlar çok sinsidir farkında olmadan aşırı kilo yaparlar.

0|0
    0|0
  • 43 kılomu, benım yarım kadar yahu:) saka maka gayet fıtsınız ellesmeyın bence

0|0
    0|0
  • Almak mı vermek mi spordan ziyade sabahları Tahin pekmez bal karıştırıp bir kaç dilim ekmekle tüket 50 kiloya çıkarsın kısa sürede.

0|0
    0|0
  • Hayır, kilo falan alma..

İdeal diyorum ben böyle kadınlara ve sadece bu tür kadınlar ilgimi çekiyor.

Tazı gibi, kara kuru..

25.media.tumblr.com/.../...2t44Ak1re4g18o1_500.png

0|0
    0|0
  • 43 kilo çok az gerçekten, spor salonuna gidip kas kütleni arttırır sağlıklı kilo alırsın ama asıl olay beslenmede o yüzden bir diyetisyene git bence

0|0
    0|0
  • Sporu doğru diyetle desteklemelisin. Kesinlikle kilo alırsın, sabır ve azim gerekli. Umarım başarırsın :)

0|0
    0|0
  • yazdığın boy ve kilo endeksine göre aglamana üzülmene gerek yok.. kendinle barışsan ve kendini oldugun gibi kabul etsen tüm sorunlar cözülür.

0|0
    0|0
    • sürekli zayıfsın zayıfsın lafını duymaktan bıktım :(

• sana sürekli zayıfsın diyen insanlar kilolulara' da sürekli şişkosun diyorlar.. o insan türlerine karşı kendini yargılama.. hatta hayatından cıkar o insanları.. onlarla zaten olmaz..

• Kilo almana yardımcı olmaz boş yere gitme salona falan ama diyetisyene git sana vitamin takviyesi falan yazacaktır, çevremde birkaç arkadaşım var senin gibi fakat senin kadar büyütmüyorlar sorunlarını

0|0
    0|0
  • sporla vucudunu şekle sokarsın güzelsen güzelsin zzamanla kilo alırsın düzensiz yemek ye

0|0
    0|0
  • Bence normal, 2-3 kilo da alabilirsin istersen

0|0
    0|0
  • valla beslenmeyle alakalı daha çok kilo alma işi bence. Ben spor sıkılaştırır, formunu korur. Sağlıklı kilo alırsın. Ben alıp veriyprum problem olmuyo sporla

0|0
    0|0
  • bunları yazacagını reesmını goster arkadasım ona gore yorum yapalım guselık gorecelıdır cunku boya kıloya gore degerlendırılmez..az kendınıze guvenınız olsun yaa

0|0
    0|0
  • Boyum 186 ve kısa boylu kadınları hem çok güzel hem çok akıllı hem de çok marifetli buluyorum. Bence fiziken çok çekicisin.

0|0
    0|0
  • Boyun kısa, kilon da çok düşük ve esmersin. Hiç beğenmediğim kız türü. Neyse, spor zaten kilo almak amacıyla yapılır. Duba gibi olup da yapılan spor, spor değil hevestir. Kilo verince bırakırlar zaten.

0|0
    0|0
  • e zayıfsn ama aglamanı gerektrcek bısey yok kılo almak ıstıorsan gece yatmadan once ekmekle pekmez ye bak cıddıym bende boyle kılo aldım 1 ayda 3 kılo aldım

0|0
    0|0
  • Sporla kilo alınmaz diyenlere inanma asıl sporla kilo alırsın. Bazı spor salonlarinda diyetisyenler var kilo aldirici bir diyet iste ve sporu yap.

0|0
    0|1
  • Sana zayif diyenler kilosu olanlardir ;)

0|0
    0|0
    • zayif tabi, sen ne anlarsinki zaten :p
      Anlasan coktan everirdik seni :-D

• sen önce kendini sev.başkalarının senin hakkındaki düşüncelerini fazla takma.bence boyuna göre kilonda çok kötü degil.senin yerinde olmak isteyen çok kız vardır buna emin ol...

0|0
    0|0
    • bizim sınıftaki kızlar sürekli güzelsin ama az daha kilo alsan daha güzel olcaksın deyip duruyorlar :(

• çok takıntılıyım yaa :) cok tesekkür ederim yorumların icin :)

• fazla takma kafana.bu hayat başkalarının söylediklerine kafayı takmaya değmez...

• Iyi kilon bence minyon iyidir yaa ;)

0|0
    0|0
  • Olabilir de mayabilir de.

0|0
    0|0
  • Bebisim zayiflar daha cekicidir

0|0
    0|0
  • çok iyi ya mini minyon harika bişeysin sen :) alma kilo flan portatif kal böyle ;)

0|0
    0|0
  • ben 1.68cm boyundayım sarışınım taliplerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Doktora gittin mi

0|0
    0|0
    • gitmedim

• hiç bir etki yapmadı :(

• Onlar yapmaz zaten resim felan bir yapsana tam nasilsin merak ettim

• götü yere yakın olandan korkacan :D

0|0
    0|0
  • Paket olsun. evde yiyeceğim...

0|0
    0|0
  • süper. tam benlik

0|0
    0|0
  • rüzgarlı havada çıkma dışarı ne olur olmaz:)

0|0
    0|0
  • dummbel olarak kullanabilirim :)

0|0
    0|0
    • işte sizin gibiler yüzünden neyseee

• rahat ol ziyanı yok burada hafifliğine vurgu yaptım. sen ne anladın bilmem

• Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 11

• Boyunuza göre aslında tolore edilebilir bir kilodasınız da sakın zayıflamayın...
    Kilo alacaksanız da maksimum 4 kilo daha fazlası fazla olur...

0|0
    0|0
  • 1.58 m ve 43 kg ile zayıf sayılmıyorsun. Sen zayıfsan, ben öleyim. Boyum 1.78 ve kilom 50 kg. Yaşamayayım yani lan. Sen kilo ver bence. Bodursun çünkü lan.

2|0
    1|0
  • anlıyorum seni bende aynı şekilde 160 boyunda 40 kilo falandım gerçekten giydiğinin yakışmadığını düşünüyosun her kıyafeti kaldıramıyosun gerçekten pantalon falan oturmuyo moral bozucu şimdi aldım kilo 45 falan oldum gerçekten kendimi daha iyi hissediyorum giydiklerim daha iyi oluyo gibi geliyo

0|0
    0|0
    • aynen canım böyle biyere gittiğimiz zaten kıyafetimi giydiğimde başlıyorum aglamaya ya bir insana hiç mi bişe yakısmaz

• aslında kilon iyi kemik yapın nasıl

• ya tek sorunum bacaklar ince onlar üzüyo :(

• benim arkadasım 1.65 falan herhalde kilosu 42 ama bence çok hoş bir vücudu var yani aşırı zayıf durmuyor o. ne güzel işte kız göbek falan yok. kilo almaya çalısma ilerde vermeye çalısırsın bak

0|0
    0|0
  • Zayıfsın bence. 5 kilo al.

0|0
    0|0
  • ağlama canımın içi kendini olduğun gibi sev

0|0
    0|0
    • sevmeme izin vermiyorlar :(

• benimlede fazla kilolarım için dalga geçiyorlardı. dünya güzeli olsan yine bişey bulurlar rahat ol sev kendini , bir tane daha senden yok

• güzel yorumların icin çok tesekkur ederim canım inan biraz olsun icimi rahatlattın :)

• Seni kıskandıkları için öyle diyolardır bence herkes bu zamanda zayıf olmak istiyo kilo vermek için milyarlarını harcıyolar takma sen onları iyi kilon :)

0|0
    0|0
  • Kilo alırsın
    Spora git
    Herhangi bir sorun var mı dr git

0|0
    0|0
    • yok yazılıcam spora ama 1 ay gidersem kac kilo alırım bilmiyorum

• Git yazıl ama bünyeden bünyeye değişir kilo alma olayı kimisi hızlı alır kimisi yavaş

• Boyun kısa, kilo alma.

0|0
    0|0
  • Kanka sen misin loo :D

0|0
    0|0
  • boyun gayet guzel şirin de zayıfsın :( ben 152 yım 48 kıloyum 50 olma yolunda ılerlıyorum ılk dıyetısyenle basla 2 sene onceye kadar 39 kıloydum 9-10 kılo aldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...