Futbol seven kızlar hakkında?

Ben futbolu seviyorum. Hayatımda hiç oynamadım ama bence izlemesi çok zevkli bir spor. Ama ne yalan söyleyim büyük maçları daha çok seviyorum, yani kendi takımımın bile lig maçlarını takip etmem :P ama kim gelmiş kim gitmiş kaç puandayız vs. takip ederim. işte birkaç ligden tuttuğum takımlar da var. onları da cl de takip ediyorum. ama şöyle bir durum var, maçı izler kapatırım. üstüne saatlerce yorum veya tartışma yapmıyorum. belki yanlış düşünüyor diyeceksiniz ama o tarz konuşmalar daha hararetli ve küfürlü olduğu için bir kıza yakıştığını düşünmüyorum. ama etrafta böyle kızlar çok var maalesef. hele ki son dönemde sadece kadınların alındığı maçlarda o güruh kendini iyice belli etmiş oldu. bundan şikayetçiyim işte. artık herkesin buna bakış açısı değişti diye düşünüyorum. fulbol seven kız mı? maça giden kız mı? hmmmmmm :) bir de bunlar çok hırslı oluyorlar ya takımına laf söyletmiyorlar falan. çok değişik kafalar yani. eğer bir örnek ver derseniz, şu survivor daki serenay yok mu? beeeen dişi aslanım yeees be diye bağıran, o mesela :) onu izleyince futboldan soğuyorum :D bunları paylaşmak istedim sizinle ve sizin düşüncelerinizi almak istedim.

futbol seven kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Yaaa o kadar uğraşıp yazdım okusanız nolur :((
hainler :(( okuyun yaaa :((

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• zaten işlerimizi aldınız! pantolonlarımızıda aldınız! bı futbol kaldı barı ona uzak kalın yahu:) sizde aslan havası var sanki:)

0|1
    0|0
    • niye futbol sadece erkeklere özgü bir spor mu :) biz de kenarda izleyiversek nolur sanki :)

• kendi takımımınkini biliyorum işte onu diyorum, ama o kadar çok transfer yapıyorlar ki hangi birini takip edeyim :D

• ama cok sert yerden sordun, ne desem bılemedım, hep bu aysalın yuzunden..dustugumuz hale bak:)

• futbol sadece futbol değildir diye düşünen herkese sesleniyorum futbol sadece futboldur taraftarlarda bunu unutmasınlar yıllarca değişik branşlarda spor yaptım bu futbol salaklığının bir benzeriyle karşılaşmadım her hangi bir spor dalını takip etmek kadar normal birşey yoksada fanatizm kadarda saçma birşey olamaz diye düşünüyorum kız veya erkek ayrımı yapmıyorum futbuldan ibaret bir kafa erkektede kadındada saçmadır ben başka bir sporun böyle bir taraftar kitlesi olduğunu görmedim futbol ülkemizde cahilin afyonu halinde yoksa bende izlerim mesela akşamki maçı izledim ama sadece izlemek daha iyi

0|0
    0|0
  • futbolu vahşet haline getirmedikleri sürece bir sorun görmüyorum bunu sadece kızlar için söylemiyorum ama günümüzde fair play kapsamından çok uzaklaştı futbol bu nedenle artık uzak duruyorum çok fanatik fenerliydim ama şimdi İstanbul'da olmama rağmen maçlarına bile gitmiyorum böyle devam ederse futbolun sona erdirilmesi taraftarıyım

0|0
    0|0
  • Ben pek sevmem anca milli maçlar bide derbiler gerisi mahalle maç gibi sıkıcı fanatik değilim ama o heyecan yeter. Futbolu seven kızlar hakkında hoşuma gider saçmalamazsa izlerken :)

0|0
    0|0
    • inşşşşallah okumuşsundur ben de hemen hemen bunlardan bahsettim :) katılıyorum yani

• bir de bunu hayran kitlesi var ya bence o daha vahim bir durum :(

• Elenmediğine göre var dicem ama aklı olan buna nasıl oy verir anlamıyorum belkide iyi oyun çıkardığından veriyorlardır ama sanmam bizim millet sevmez böylesini acunun bu işte parmağı yoksa bende boşa yaşamışım bunca sene ölim :)

• Futbol seven kız iyidir ya neden olmasın. En azından ofsaytı anlatana kadar helak olmayız. Ayrıca rakip takım taraftarı kız arkadaşla maç izlemek derbi izlemek harika oluyor.

0|0
    0|0
  • Bence normal bir durum garipsenecek, bir durum söz konusu değil.Eskiden çok fanatik fenerbahçeliyimdim, arkadaş çevresince çok iddaya girip zevkle maçlar izlerdik.Şimdi ise aynı durum söz konusu değil.Pek takip edemiyorum, bizden geçti artık.Ama her zaman fanatik bir kızla çıkmayı istemişimdir.Çünkü kendilerine özgüvenleri tam oluyor, daima sözlerinin arkasında duruyolar desem yeridir.

0|0
    0|0
  • Futbolu sevsinler ama mümkünse futboldan anlamasınlar. Saçma sapan yorumlar yapsınlar. Aksi halde erkek arkadaşım gibi görmeye başlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Türkiye futbol ve siyaset konusunda hep sınıfta kalmıştır bunu bilir bunu söylerim. Bir oyunu sevebilirsin. Ama din gibi irk gibi bir deger haline getirenlere aciyorum. Ayrica futbol seven kizlar lezbiyen olsun piliz.

0|0
    0|0
  • futbolla ben ilgilenmiyorum. sadece erkekler ilgilenecek diye bir kaide yok. genelde öyledir denebilir. bu şekilde düşünürsek kızlar ilgilenemez diye bir şey de yok :D

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma gider. Maça giden kız değil izleyen kız daha iyi dir bence. Maç konusunda da bir kızla sohbet etmek iyidir ama fazlası hoşuma gitmez. O serenaya bende gıcık oluyorum °,°

0|0
    0|0
  • bir kere futbol seven kız harika kızdır, ne kadar kusuru varsa hiç biri gözükmez o mükemmeldir. helede digiturkten maçlarıda izliyorsa dadından yenmez

0|0
    0|0
  • Survivor'dan hiç haz etmem ve izlemem. Ama öyle diyen bir hatun varsa eğer onun kedi canını yerim.

0|0
    0|0
  • Şahsi fikrimce futbolla ilgilenen kızları çekici bulmuyorum. İddaa'da oynuyomsn bari :)

0|0
    0|0
    • o.o konuyu nereye getirdin ya bravo :D

• biyre getirmedim misal verdim seninkide ona benziyor iste :)

• ben sevmem nedense futboldan hoşlanan kız.

0|1
    0|1
  • pes oynayabiliyorsa sıkıntı yok

0|0
    0|2
  • yerim

0|0
    0|0
  • gözyaşları içinde okudum.inanılmaz keyifli...

0|0
    0|0
  • Bence hiçte çekici değil itici hatta

0|1
    0|0
  • evet soru çok uzundu hepsini okumadım ama iyi şeyler düşündüm :D

0|0
    0|0
  • futbol seven kız candır ;)

0|0
    0|1
  • futbol konuşabildiğin kızla sıkılmadan sohbet edebilirsin :)

0|0
    0|1
  • 1 adım öndesın en azından sen ve senın gıbılere ofsayt anlatma derdımız yok :D

0|0
    0|1
  • Bence Futbol çok itici bir spor, futbolu seven bayanlarıda itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • Futbol seven bir kıza aşık olabilirim. :) o derece yani.

0|0
    0|1
  • hepsini okumadım ama futbol seven kızlar candır <3

0|0
    0|0
  • herkese sen gıbı manıta lazım :)

0|0
    0|0
  • Yarım saat okudum bir baktım uyumuşum :) Futbolu seven kız candır <3

0|0
    0|0
  • Galiba şanslısın. Benim sadece bir tane oldu, o da benden daha fazla fanatik çıktı.. :D

0|0
    0|0
    • aşağıda bir arkadaş da söylemiş, fanatik kız olsun erkek olsun hiç çekilmiyor ya

• futbolu sev gerçek aşk

0|0
    0|0
  • tam bir komedi bide oynasaydın tam olurdu:D

0|0
    0|0
    • neresi komedi canım :)

• Allah senin gibi geri kafalılardan korusun bizi ne diyim :) sporun cinsiyeti mi olur ya

• gerikafalı sensin zoruna gidiyo madem sorma:D futbol erkek işidir kime sorarsan böyledir sen istediğin kadar futbolu yakıştır kendine ama imkansız olan bişey resmen komedi::D bak gülesim bile geldi ahahahha futbol erkek işidir unutmayalım unutturmayalım :D

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynıyız seninle yaa :D Sadece ben oynamayı da seviyorum ama yenilgiyi hazmedemem :D Ve genelde sadece takımımın maçlarını seyrederim, küfür etmem herkese saygım vardır. Futbol seven kız böyle olduğu sürece sorun olmaz bence.Bu sene kız futbol takımı kuran Beden hocamız şöyle demişti hiç unutmam ; "Kızların futbol oynamasına karşıyım aslında çünkü futbol erkek oyunu kızların bacaklarının şekli bile değişebilir ama herkes kızların kötü olduğunu düşünür bence iyi olacaklar." falan demişti. Haklıydı bence hem kızlar gıcık oluyor ben bu yüzden takıma girmek istemedim ve girmedim :D Ayrıca sert olduğu için kız oyunu da değil.Kızlar zarar görebilir çünkü erkekler ve kızların vücut yapısı, gücü falan aynı değil.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ama babamla izlerken :D
    Ama babam benimle izlemeyi seviyo mu? Hayır...

Baba o niye öyle bunu niye yaptı vs. Anlamadan yorum yaparım :D

Bence hem iyi hem kötü yanları var bir kızın futbolu takip etmesinin :))

0|0
    0|0
  • Ben cok severim ve oynuyorumda arada.Bazen futbol oynayan kizlara sen erkekmisin futbol oynuyosun derler.Ama ben oyle dusunmuyorum erkekle alakasi bile yok oynaminin:)

0|0
    0|0
  • Futbol varsa hayatında küfür edilir. Ben ederim çok kanımı kaynatıyolar. Takımını tutuyosan dibine kadar seviceksin lafta söyletmiceksin. Hele o Sivasspor var ya bugün annelerini iyi andık.

0|0
    0|0
  • Sevmem nefret ederim.Sevsevdim de bunu herhangi birine onaylatmazdım

0|0
    0|0
  • Futbol sevmemde oyle cok yalniz guzel iddaa kuponu yaparim. Ama hep tek mactan yatar! :(

0|0
    0|0
  • Futbolun kızı kaerkeğimi var sadece erkekler oynadığı için erkekler fanatik olmamalı bence kızlarda fanatik olur.. bende çok severim futbol izlemeyi seviyeli tartışmayı arada takımım için arkadaşlarımı kırdığım oluyo tabi :)

0|0
    0|0
  • Ben rugby oynuyorum ona daha çok şaşırıyorlar inan bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...