Real madrid Atletico madrid maçını izleyenler kimler?

Real Madrid vS Atletico Madrid bence %100 anlaşmalı şikeli maç..İlk 92 dakika 1-0 atletico önde son iki dakkada real gol atıyor.dimaria 30 kere arkadan düşürüldü kırmızı kart verilmedi.uzatmalarda real golü attı maç berabere bitirtti.90 dakkada 3 gol atamayan takım 30 dakka uzatmalarda nasıl 3 gol atıyor.Ve casillasın yediği saçma ötesi gol zamanlama yanlışlığıymış ben o kalecinin öyle boş bir golü yediğini hiç görmedim.bu maçın normal şartlarda oynandığını düşünmüyorum hakeminden oyuncusuna kadar şike dolu bir maçtı bence siz ne düşünüyorsunuz maçı izleyenler?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• İzledim.Bu tarz maçlarda şike olacağına inanmıyorum.Kendi ülkemizde olduğu için her maçta şike arar olduk.
    Maça gelince İlk yarı çok iyi oynayan bir atletico vardı.Malesef 1-0 la yetinmeyi seçti ve defansa çekildi.2.yarı ful tek kale oynandı maç.Real madrid defalarca geldi.Sonunda golü bulacağı belliydi.90+3te yenen gol moral bozuyo haliyle.Ama 1-1 yaptıktan sonra real maçı bırakmazdı.Atletico uzatmalarda da defansif oynamayı seçti.Real affetmedi.Sonuç bu

0|1
    0|0
    • çok iyi oynamayı realin olmayan baskısıyla oluşturdu uzatmalardaki real nerde 90 dakkada ki real salla gtsin maçı sattılarsada *

Kızlar Ne Diyor 1

• Şikeyi bilmem ama hakem Real kazansın diye elinden geleni yaptı. O 5 dakika, sonda penaltı falan.
    Yazık oldu Atletico'ma, bu sene mükemmeldiler halbuki.

0|0
    0|0
    • 5 Dakika verdi (Ramos 3 olmadan golü attı)
      Atletico Madrıdlı oyuncuların arkadan yaptığı kasti fauller'e kırmızı kart çıkmadı.
      Siz 90+3(Aslında 3 bile olmamıştı) gol yiyin sonra hakem'e iş atın olmaz.
      Penaltı içinse arkadan ayak takıyor bunuda görmen lazım.
      Ayrıca maçı izlediğine emin misin?

• real kazansın diyemi ne alaka maçı tersten izledin heralde dimaria yı arkadan 10 kere düşürdüler kırmızı kartın hakikisi olan yerde hakem hakemliğini yapmayıp sarı kart verdi.2. yarıda bu sarı kartlar değiştirilip yerine yeni oyuncular alındı bunlarda kırmızı kart derecesinde hareketler yaptılar yine sarı kart oldu..90 dakka adam olan hakem o maçta atletico ya 2 kırmızı kart vermesi lazımdı..3-bence o maç şikeliydi

• Espanol biz iddaa dan yattık ya bunlar ona seviniyolar bunlar kim maç kim ki birde bayanla maç tartışmasına grecek deilim hiç bir bayanla maç muhabbeti yapmadım yapmamamda yaparsanda böyle cevaplar alırsın.çünkü futbol erkek işidir bayanların deil.

Erkekler Ne Diyor 5

• Şampiyonlar Ligi Finali'nde şike var diyorsun ya bir şey demiyorum.
    Orası başka bir dünya.

0|0
    0|0
    • dünya heryerde aynı dünya yazılı belgen mi var şampiyonlar liginde şike olmaz diye?

• Git yat uyu. iddaa oynamayıda bırak.

0|1
    0|0
    • la sg bebeye bak sen iddaa oynadın heralde..

• İlk defa cevap verme gereği görmüyorum.

• senin gbi işsizlere sadece gülüyorum çünkü içlerinden fesatlık akıyor onun için arkana bakmadan sg konumdan :D

• yazık oldu atletico ya. simione hakemi dövecekti çıkışta:D

0|0
    0|0
    • o adam dua etsin ohakeme di maria ya arkadan 30 tane kırmızı kartlık kaydı adam sarı kart verdi her defasında..hakem sonradan eşit davranmaya çalıştıda iş işten geçti aq.

• Ronaldo, Bale ve Benzema 90 dakika boyunca neredeydi? Tribünde de göremedim de merak ettim?

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim futboldan anlamayıp gelip burada ronaldo yu real i maçın normal oynandığını savunanlar var atletico daha düne kadar kimsenin takmadığı takımdı.ronaldo bale benzema bu adamlar 90 dakkadır piyasada yoktu balenin kaçırdığı casillas ın yediği saçma gol kaç tane öyle gol yedi bu casillas ileri geri yaptı attırdı golü tahminim bu.90 dakkadır ne benzema ne ronaldo nerede kaldı dünya yıldızları ayrıca barça olsa anlarım atletico madrid i real le eşleyen zihniyetler var onlarıda gördük adamlar 30 dakkada 3 gol attı ama 90 dakkada 1 golü son 2 dakka kala attı nedense gelip bide burada bu maçın normal oynandığını savunurlar he öyle aq..

• Keşke Atletico kazansaydı.

• keşkeyle olmuyo bu işler :SADASd

• senaryo bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...