Pilates hakkında bilgisi ve deneyimi olanlar?

Boyum 1.68 ama 1.70 falan olsun istiyorum pilates biraz daha uzun gösterir diye duymuştum doğru mu bu yapsam işe yarar mı?

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Evt ama herkeste baska farkli etki yaratiyor bazilari hic uzamaz bazilari 1 bazilari 3 genelleme yapmak yanlis olur. Ben pilates yapiyorum 3 yildir bacak boyunu uzatabilir özellikle lastikle yapan egzersilerde simdi hareketlerin tek tek isimlerini bilmiyorum ama lastikle olan bölümde Boy uzakta icin en faydali olani

1|0
    0|0
    • Hmm tamam teşekkür ederim

• Ebru sallinin dvdlerini alirsan daha iyi olur basta isinma oluyor ve burada o dedigim hareket yer aliyor. Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Bizim salondaki plates eğitmeni minnacık bişey, bir faydası olsa ona olurdu herhalde ama duruş bozuklukların varsa onlar düzelir daha uzun gibi görünürsün ama aslında değilsindir, göz yanılması yanii. :) Ama zaten düzgün bir duruşa sahipsen değişecek birşey olacağını zannetmiyorum.

1|0
    0|0
  • dik duruş sağlıyor ondan

1|0
    0|0
  • kasmana gerek yok kendını 168 boyundakı bayanin boyunu uzatmasına gerek yok bence gayet iyi bir boy

1|0
    0|0
  • şunu biliyorum spor yapınca kaslar güçlenir duruş değişir omurga düzelir uzun görünürsün bu sadece pilatese ait birşey değil

1|0
    0|0
  • orada uzatma kısmı var boy uzatma onu dene

0|0
    0|0
  • 2 cm için pilates eziyeti çekiceğine topuklu giy gitsin

0|0
    0|0
  • Pilates omurganı düzeltir yani duruş bozukluğu gibi problemin varsa boyun zaten normalden kısa görünür. Pilateste omurgan düzleşir ve gerçek boyun ortaya çıkar. 1.68 ya da 1.70 çok fazla fark etmez takma kafana :)

1|0
    0|0
    • Boyumu ölçerken sinir oluyorum 2 santim için rencide oluyorum ya öyle deme :)

• Ne alakası var canım ne rencide olucaksın. Bende 1.74 üm soranlarada 1.74 diyorum yani ne var bunda

• 1.70 uzun boyun eşiği olarak kabul edilir ya genelde ondan benimki :)

• seni kandırmışlar hacı

1|0
    1|0
  • plates boy uzatmasada bence en güzel bayan fiziğinin oluşumunu sağlıyan bir spor

1|0
    0|0
  • eklem yerlerini esneterek en fazla 2 cm daha uzun görünebilirsin

1|0
    0|0
  • güzzelliğin herşeye yeter napcan boyu posu :)

1|0
    0|0
  • 168 cm. iyidir boşver. 170 cm boyunda çok erkek var. Onları boşuna eleme.

0|0
    0|0
  • uzayacağı varsa uzar yoksa zaten ne yaparsan yap uzamaz

0|0
    0|0
  • iki kişi bul biri bacağından biri kafandan çeksin belki :D sana kim demişse yalan demiş

0|0
    0|0
  • 2 santimle ne değişek ki?

0|0
    0|0
  • bir tene top var onun üstünde yuvarlanıp duruyosun işte başka bişey yok :D

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı+açık renkli ve vücuduna oturan kıyafet=2cm

0|0
    0|0
  • pilates sakın yapma sana tavsiyem

0|0
    0|0
    • Nayır :)

• nayır yazan naazzzını yerim türk kadınlarından hep hoslasmısımdır benimle cay nicermisin kuzum :DD

• pilates ebru şallının frikiklerini izlememiz için yapılan bir spordur. seni izleyecek kimse yoksa bulaşma derim. hiç gerek yok. he komşuları çağırcam akşamları yarım saat bir saatliğine diyorsan o olur. ama hergün gelebilirlermi bide o var. adam akşam işten gelimiş yorgun sen çağırıyorsun bir gün gelir bir gün gelmez devamı olmaz yani. yok eğer daimi izleyicilerim olacak diyorsan tavsiye ediyorum. çok faydasını görürsün. saygılar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• işe yarıyor çünkü omurların arasını açıyor, bu yüzden 2-3 cm daha uzun olabiliyorsun. hem duruş bozukluğuna iyi geliyor, hem sıkılaştırıyor, hem rahatlatıyor, hem de çok hızlı şekillendiriyor. kesinlikle tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • ben 173üm ama o da uzun geliyor hiç şikayet etme bence çok idealsin

1|0
    0|0
    • Bende o boyları seviyorum işte naparsın :)

• pilates vücudunu düzeltiyor o yüzden uzun gösteriyor olabilir , çokta keyifli bir dene en iyisi :)

Yükleniyor...