Atletico madride cok yazik oldu?

ne düsüniyorsunz?
vallah kafayi yedirten durum sen macda önde ol son anda gol ye uzatmaya gitsin ve ardindan yine golu ye. kupa sansi bukadar yüksekken birden hayal kirikligi bir durum kaybet. cok yazik :/

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Atletico Madrıd,90 dakikalık bölüm de takım savunması, takım hücumu, yardımlaşmayı çok iyi yaptı ve Real Madrıd oyuncularına misilleme yaptı.
    Ronaldo, Bale (Bale yine bir şeyler yapmaya çalıştı ama Ronaldo hiç bir şey yapmadı) Benzema, Modrıc gibi oyuncular varlık gösteremeyip üstüne usta Casıllasın büyük hatasıyla maç Atleticoya gidiyordu.
    İkinci yarının ortalarından itibaren Real Madrıd baskıyı artırmaya başlamıştı ki o mucize adam Ramos 90+3 te altın kafayı çaktı.Burada uzatma dakikasının fazla olduğu yönde yorumlar oldu +5 için ama Ramosun attığı gol 90+3 bile olmamıştı.
    Maç Atletico için Ramosun golün de bitti.
    Uzatma dakikalarında eze eze oynayan bir Real Madrıd vardı.
    Hak eden kazandı.
    Ancelotti için de bir şey söylemek istiyorum, hiç bir zaman Mourinho gibi olamayacaksın.
    Simeone müthiş bir teknik adam kendisini tebrik etmek istiyorum Ancelotti'den daha iyi bir isim kesinlikle.
    Unuttuklarım vardır elbet olursa yazarım.
    Teşekkürler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sen 90 dakika yatarak maç kazanmayı beklersen Karşındaki rakip 90 dakika hücum yaparak kazanmayı hakeder!

cut.

0|1
    0|0
  • Arda Turan'ın o kupayı kazandığını görmek isterdim bir Real Madrid taraftarı olarak. Fakat bizim oyunumuz bu. Beklenmedik hücumlarda gol atarız. Ayrıca, bale sağolsun çok gol de kaçırdık. İyi oynuyorlardı ben 70lere kadar kazanacağımızı düşünmedim. Ama bu Real Madrid ruhu 70den sonra sahadaydı. İyi bir söz vardır; asiller şımarmaz :)

0|1
    0|0
  • Normal sürenin son 15 dakikası hiç çıkmadılar brz olsun çıkıp en azından vakit öldürselerdi 1-0 rahat rahat alırlardı maçı şimdi böle oldu bakalım

0|0
    0|0
  • 90 da o golü yemicekti işte yiyince ben dedim atletico sctı şimdi cunku real 2 golü bulurdu nası baskı kurdu mac realin hakkıydı akdı

0|0
    0|0
    • 60 ıncı dakikaya kadar izlemedim pek demekki maçın başından beri adamlar oynadı ve baskı kurtu real benim gördüm kadarıyla haketti zaten sende aynısını diyorsun garantilendi.

• acıkcası bende pcden acıp dinledim bazen ama 60 sonra falan baktım real kendi sahasına top gecirmedi ve hep atak bale cok poziyonlar yedi kapandı bedelini ödedi real hep bireysel futbolcuarıyla oynadı marcelonun golü atleticonun bittiğinin göstergesiydi zaten

• Aynen bu aradada futbolla iligili bir kadın pek denk gelmez helal olsun Arda oynamadı ondan kaybettiler bence :)

0|0
    0|0
  • Sen golü attıktan sonra geriye yaslanırsan böyle olur.
    Futbolun kuralı budur, defans yaparsan ve bunu beceremezsen yenilirsin.

0|0
    0|0
  • büyük takim degil atletico tam olarak bu yüzden yedi o golu :)

0|0
    0|0
  • aynen ya son dakkada da o gol yenirmi ya, 1 dk daha dayansalar şimdi kupayı kaldırıyorlardı tek tek :)

0|0
    0|0
  • hayorlisi

0|0
    0|0
  • maçı 60 ıncı dakikadan sonra ateşim yükselip düştüğü halde yinede izledim maçta 5 gol olur real kazanır demiştim olduda atleticoya gelince benim gördüm kadarıyla haketmediler.

0|0
    0|0
  • Keşke Arda'mız sevinseydi.

0|1
    0|0
  • Uzatmada golü yiyince moralleri bozuldu

0|0
    0|0
  • Ne yazık olması be 90 dakika paso defans yaptılar hak eden Madrid oldu

0|0
    0|0
  • Yok ya herkes haddini bilecek :)

0|0
    0|0
  • G.tu kalkmisti... iyi oldu :)

0|0
    0|0
  • bayanların bu futbol tutkusu bana tuhaf geliyo. bir sen eksiktin zaten :D

0|0
    0|0
  • Hiçte yazık olmadı Real Madrid karşısında 1-0 öndeyken böyle oynarsan kaybedersin zaten ama yinede Forza Atleti, Forza Arda Turan !

0|0
    0|0
  • Hak eden kazandı

0|1
    0|0
  • 3'de oldu hadi geçmiş olsun. :D

0|0
    0|0
  • HALA REAL MADRİD keyifli bir uyku çekilir atletico zaten top oynamadı 3 olacak..

0|0
    0|0
  • bence hak eden kazandıııı

0|0
    0|0
  • 3-1 oldu.

0|0
    0|0
  • yazık mazık olmadı kupa hakkımızdı :D

0|0
    0|1
  • iyi oldu onlara

0|0
    0|0
  • kader sordung soktum boruyu gecmis olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hep mi güçlü kazanır lan dedim kendi kendime. Real madrid son dakika da güzel bir tecavüz etti. Ama Cüneyt Cakır da her yerde ibneliğini gösteriyo gol attırıyo sonra uzatma veriyo

0|1
    0|1
  • ancelottiylen kutlamaya gidios gelion mu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...