Şampiyonlar Ligi finalini izliyorsanız bir sorum olacak. Acaba Ronaldo nerde?

Arkadaşlar Şampiyonlar Ligi finalini izliyorsanız ronaldoyu ilk yarı gören var mı? Ben açıkçası göremedim, ayrıca spordan çok memnunum, ya siz? Birde ikinci yarı ne olur, inşallah ardanın takım kazanır.

Güncellemeler:
Vayy be maç uzadı, işi sonuna getirip, sonunu getirmeyen bizim Türk takımlarına benzettim atleticoyu.:((((

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Real dökülüyor, Ronaldo, Bale, Benzema oynamıyorlar gibi, katkıları yok

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ronaldonun içine necip uysal kaçmış

0|1
    0|1
    • Kusura bakma, bu sitede ilk defa birine, helede bir bayana eksi veriyorum, zira BEŞİKTAŞ ıma en küçük edilen laf çok canımı sıkar.

• Bilemem keşke yapmasaydın o şakayı boş yere eksi verdik o zaman, kardeş kusura bakma, arkadaşınmış madem benden selam söylersen sevinirim, ne yüzsüzüm ya:) hem eksi ver hemde selam söylet.

• Olsun önemli degil :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatin anlami 1903 :)

0|1
    0|0
  • real madrid sadece kısır döngüde kaldı..birtek modrici beğendim ama daniel carvajal bence çıkıp yerine isco girecek..

0|1
    0|0
  • Sorun ronaldoda değil. Atletico dünyanın en iyi defans yapan takımı. Saha içersinde birbirlerine o kadr iyi yardımcı oluyorlar ki. İnş atletico alır

0|3
    0|0
  • Ronaldo, Benzema ve Bale sahada yok Real Madrid yine de 11 kişi Ramos hepsinin açığını tek bir golle kapattı.

0|1
    0|0
  • ronaldo her zman ki bolgesinde degil, dia maria saga ronaldo sola gecmesi gerek cunku felipe luiz sol acik ve hizli ronaldoyu orda kesemez, benzemeninda daha ortaya gecmesi lazim :)

0|1
    0|0
  • Gündüz bacak idmanı atıp akşam halısaha giden adamlar gibi bugün Ronaldo

0|1
    0|0
Yükleniyor...