Hangi sporu yaparsam daha hızlı zayıflayabilirim?

Arkadaşlar tatile gitmeme 17 gün kaldı. Benim bu 17 gün içinde 7-8 kilo vermem lazım. Diyet yapıcam. Yanında ek olarak hangi sporu yaparsam daha hızlı zayıflayabilirim?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• lahana çorbası diyeti var 1 hafta uygularsan en az 5 kilo verirsin ama çok ağır bir diyet mantık şu ne kadar çok lahana çorbası içersen o kadar kilo verirsin internetten bir araştır istersen

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Kusura bakma artık dayanamıyorum.. Arkadaşlar tatile gitmeme 25 gün var arnold gibi kaslı olmak istiyorm bir yolu var mi? Keçi dudağının hiç yalanmamış tarafı, 26 yaşında dut ağacının 86. yaprağı, bir salı günü saat 17:44-19:03 arası yağan yağmur suyu falan? Nolur bir yardımcı olun

0|0
    0|0
  • Dalga mı geçiyorsunuz la? 17 günde 7-8 kiloyu doğal olarak vermek imkansız. Ya fazla aptalsınız ya da bizle kafa buluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Kolu ve bısıklet kanks 17 gun spora baslamasısn herslde

0|0
    0|0
  • yuh 7-8 kilo hiç birşey yeme kesin verirsin ama tatili hastanede

0|0
    0|0
  • 17 gün hiçbir şey yemesen yine veremezsin o kadar kiloyu

0|0
    0|0
  • sadece yogurt ye baska hiçbişey yeme yürüyüs yap

0|0
    0|0
  • kardiyo kardiyo kardiyo 1 ayda 5 kilo rahat verdirirgünde 2 saatlik çalışma

0|0
    0|0
  • bikini giyeceksin dimii.
    plajlarda görüyoruz sizin gibileri ALLAH taş yağdıracak valla.
    Depremler başladı!

0|1
    1|0
    • Eski ümmetlerden birisinde depremler ile gelmişti ALLAH 'ın azabı bende korkuyorum ALLAH azap ederse bu kadar açıktan günah işliyoruz!

• Manyak misin Nesin ya

Kızlar Ne Diyor 6

• abla senin iş çok zor bu sürede hiç bir nane olmaz...

0|1
    0|0
  • Verme kilo felan kime beğendireceksin ki kendini giyme bikini felan giy şortunu altına üstüne de bikini şeysini :) tamamsın işte çok vermek istiyorsun da ekmeği kes günde 3 saat yürü aşırı bol su iç papates pilav da yeme 17 gün inek gibi sadece otla beslen sebze yani yoksa çok zor işin birde erken yat erkek kalk

0|0
    0|0
  • Valla ben kahvalti yapmiyorum ogle de meyve yiyorum aksam da normal yemek yiyorum haftada uc kilo veriyorum bence dene ama cok zor ve hic ekmek yemiyorum

0|0
    0|0
  • platess =)

0|0
    0|0
  • İmkansız veremezsin o kiloyu 17 günde

0|0
    0|0
  • Mekik, koşu, bisiklet az ye bol su iç acıkma hissi olduğundada su iç hafif yemek ye kendine program hazırla birde

0|0
    0|0
Yükleniyor...