Uzaktan uzağa sevmeler ne derece güvenli?

arkadaşlar diyelim ki sevgiliniz le nette tanıştınız ve uzun bir süre konuştunuz sonra aşık olduğunuzu anladınız ve ona açıldınız yada o size neticede sevgili oldunuz Fakat bir sorun var ! ayrı ayrı ülkelerdesiniz ve yüz yüze görüşemiyorsunuz sadece senede bir izine geldiğinde görüşüyorsunuz ! böyle bir ilişkiyi sürdürürmüsünüz ? ne derece hasretine dayanabilirsiniz ? Aldatırmısınız ? Güvenebilirmisiniz aldatmadığına dair ?

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• sevdim birini internetten tanıştık onu okadar çok sevdimki ne gözümle ne gönlümle aldattım ama o uzaktayım diye hep kırdı üzdü aldattı canı sagolsun mutlu olsun ne yapalım:))

0|1
    0|0
    • cevap paha biçilmez aynı kader ve fikirdeyiz :)

• düzelteyim o zaman geçti bor un pazarı sür eşeği niğdeye bor nidenin ilçesidir küçük bir bilgi :D

• :) teşekürler

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayır.. Berbaer yüzyüze tanıştıktan sonra zaman geçirlmeli. İyice tanıdıktan sonra ancak bu ilişki devam eder. Senın dediğin ancak hayal dünyasında hayali karakteri sevmek..

0|0
    0|0
  • Sadakatle iligili kendi adıma sorun asla olmaz fakat bir erkek olarak onun adına emin olamam..

0|1
    0|0
    • bende bir erkek olarak kendi adıma sorun asla olmaz diyorum olmadıda ama karşı taraftan aynı hassasiyeti göremedim :)

• Karakter meselesi diyelim o halde, genelleme yanlış olur evet :)

• aynen karakter meselesi :)

• göz görmeden aşk olmaz yaaa boş boş monitöre bak dur .. Hani ayda bir falan görüşülse tamam da ama hiç görmedende olmaz

0|0
    0|0
  • arkadaşımın başına geldi aynısı sürmez seni yaz aşkı felan olarak görüyor sen onun sevgililerinden yalnız biri olabilirsin ama onun için senden çok var bnce bitir gitsin

0|0
    0|0
  • nette tanıstım...aşık olmasamda gerçekten cooook sevdım.dunyanın dıger ucundaydı..yuzyuze gorusemıyorduk bıle.ama bekledım hemde sıkılmadan.delı gıbı ozledıgımde oldu ozledıgımden ona stres yarattıgımda.aldatmadım aldatılmadıgıma ınanmak ıstıyorum.ama bıttı.yınede guvenım tamdı.delı gıbı acaba aldatıyomu fılan dıye dusunmem.yanındada olsa yapıcak adam yapar benı kandırabılır ama kendı vıcdanını kandıramaz bu yuzden aldatılmısta olsam eger allaha havale dırekt

1|0
    0|0
  • Hayır... Çünkü zaten ilerlemeyecek bir ilişki bu... Mucize lazım... Ve olmayacak dualara artık 'Amin' demiyorum...

0|0
    0|0
  • Güvenli olabilir ama uzun süreli olucağını sanmıyorum. En azından ben görmediğim birine aşık olamam heralde büyük konuşmamak lazım yinede.

0|0
    0|0
  • Hiç başlamayın bence, uzadıkça daha acı veriyor. 2 ay önce bitti 3 yıllık bu tarz bir ilişkim, o günden beri güneşi bile göremeye tahammül edemiyorum. Şimdi çek acısını, ilerde çok kötü oluyor

0|0
    0|0
  • şehir içi ilişkilerde en kısa fren mesafesiyle "yüz yüze görüşmek" size %100 güven, %100 konfor sağlar.

bridgestone

0|0
    0|0
  • Güvenli olabilceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • o da karşıdakinin verdiği güvenle alakalı artık ne derece güven verirse :)

• :D Kusura bakmayın bizi seven böyle sever :D

• sevgide kusurlar örtülür bakılmaz zaten :)

• ay öyle ilişki mi olurmuş

0|0
    0|0
  • ben güvendim o güvenmedi herşeyimi bilmesine rağmen günün birinde bastı tekmeyi

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun kısmet değilmiş demekki :)

• teşekkür ederim 3yıla yakın sürdü benimki çok güvenme derim

• benimkide 3 yıl sürdü en son tatile gelişinde ben istanbuldaydım o kayseride zaman zaman gittim kayseriye yanına 2-3 gün takılıp geri döndüm işimin başına ve en son gideceği gün kayseriden aktarmalı olarak fransaya gidecekti sabiha gökçen hava limanından bende istanbulun diğer ucundayım ve çok dar zamanım var otobüs metrobüs yetiştiremez ödemelerimi hallettim bindim bir ticari taksiye istanbulun bir ucundan diğer ucuna ucur beni taksici abi dedim 5 dk hava alanında görüp yüzük taktım:S ama bitti

• benim durumumu yazmissin bunu yasiyorum ben. Aldatmiyorum aldatmamda 2.5 senedir gidiyor böyle, seneye evlenmek istiyoruz... güvenmek zor tabi, ama seviyorsan güveniyorsun güvenmek istiyorsun kendini buna mecbur hissediyorsun baska cagren yok... sonucta ayni sehirde olsa bile aldatmak icinde varsa yine aldatir

0|0
    0|0
  • Sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz. Ülke farkı olmasa da, senede bir kez görüşüyoruz. 4 senedir beraberiz.

0|0
    0|0
    • ayrı şehirlerde olmak farklı ayrı ülkelerde olmak farklı benim sevgilim ayrı şehirde olsa ben her an yanında olmak isterim ve kesinlikle onun olduğu şehre yerleşirim düzeni orda kurarım ama ayrı ülkelerde olunca durum öyle olmuyo ülke dışına çıkamıyorsun kaçak yollardan gitmeye bile teşebbüs edilir

• Herkesin nedenleri vardır :)

• o zaman yaş aralığınız 18-20 sanırım

Erkekler Ne Diyor 3

• insanlar yanıbaşındakini sürdüremiyor bunu hiç sürdüremez. aşk, azalarak bitsin artık toptan

0|0
    0|0
  • akıl sağlığı için pek makul bir ilişki çeşidi değil bu. bir an evvel evlenirdim imkanım varsa, yoksa ayrılırım.

1|0
    0|0
  • sadik bile olunsa yurumuyor bir sure sonra.

1|0
    0|0
Yükleniyor...