Ronaldo kupayı kazanmaları halinde galibiyet primiyle sağlık ekibine araba alıcakmış?

Arkadaşlar bu akşam ki Real Madrid-Atletico Madrid final maçında kupayı Real alırsa Ronaldo kazancağı 1 milyon euro galibiyet priminin tamamıyla sağlık ekibindekilere yeni araba alıcakmış, siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
Sonuca en çok Real Madrid sağlık ekibi sevinmediyse bişey bilmiyorum asfsdsa

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ronaldo'yu herkes pek sevmiyor çünkü antipatik hareketleri var saha içinde dışında. Sırf bu yüzden bile Messi'yi sevenler var. (sırf bu haber yüzünden değil) ama ben onun iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. bir çok röp dinledim. merhametli bir insan bence

0|0
    0|0
    • Ronaldo hem yardımsever hem de iyi kalpli bir insan, hayat hikayesinin anlatıldığı bir belgeseli izledim yapılan eleştirilerle kişiliğinin zerre alakası yok. Tamamen başarısı kıskanıldığı için bu tarz söylentiler çıkarılıyor.

• evet ben de izlemiştim onu, adam azmetmiş başarmış resmen :) bence de kıskanılıyor, onlar da haklı ama herkes onun gibi bir hayat yaşamak ister.

• 10 da ki idmana 8.5 da giden bir insandan bahsediyoruz sahip olduğu herşeyi hak ediyor, herkese de alkışlamak düşer :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Parası bol adamın maşallah

0|0
    0|0
  • aaa ben de buz pateni aşığıydım ta ki düşüp totomu kırana kadar

0|0
    0|0
    • düşmeden öğrenemezsin :P

• hahah:D napim ama ben çok sıkıldım

• iyi akşamlar öyleyse

Erkekler Ne Diyor 5

• ne zamanki israil karşıtı oldu bu adam gönlümü fethetti :)

0|0
    0|0
  • Ekibe hayırlı olsun : )

0|0
    0|0
  • kazanmasa da alsın herif paraya tekme atıyor

0|0
    0|0
  • Adam gibi Adam dicek bisey yok

0|0
    0|0
  • Ronaldo iyi adam ama mesela bunu söylemesine gerek yoktu.Bi hayır yaptıktan sonra bütün dünyanın bilmesine gerek yok bence.Şimdi bir sürü kişinin desteğini alacak.Biraz reklam kokan hareketler.Ayrıca adamın kaç milyon doları var belli değil.İstese bütün kulüplerin ekiplerine araba alır.

0|0
    0|0
    • Kendisi söylemedi ki İngiltere deki bir arkadaşı söylemiş

• O zaman iyi.Zaten Ronaldo çok yapıyor böyle şeyleri takdir ediyorum.

Yükleniyor...